Örnek çalışma

Belirttiğim gibi parlatmışsın, güzel olmuş eline sağlık :). Yakından bakınca boyadığın yerler belli oluyor, bir dahaki sefere ona dikkat etsen iyi olur. Uzaktan bakınca bir sıkıntı yok.
Zamanla onu bile hallemeyi düşünüyorum.

Doğrusu bir gelişme olması beni sevindirdi.

final.png

Eline sağlık gözüme takılan yerler bu işaretlediğim yerler. Bunlar olmasa daha iyi gibi. Ve zeminde de herhangi bir yansıma yok. Unutmuşsun sanırım.

Eki Görüntüle 1002268
Eline sağlık gözüme takılan yerler bu işaretlediğim yerler. Bunlar olmasa daha iyi gibi. Ve zeminde de herhangi bir yansıma yok. Unutmuşsun sanırım.
Evet, zemin hariç haksız kalıyorsunuz.

Gerçek hayatta bile bir ışık kaynğı altında kalırsan ona göre kalırsın yani üstünden masmavi güzel bir duman geçiyor ışıl ışıl ve sana yansımıyor tam bir bruh moment olur.

Sadece zemin için hak veririm o biraz görüntü ile ilgili görüntü CMYK>RGB geçişi oldu.

Zaten, örnek bir çalışma daha çok öneri ve eleştiri almak için açıyorum.

Gene tavsiyeler için sağ ol.

Forum içi bazı tasarımlarına denk geldim bu arada.

Evet, zemin hariç haksız kalıyorsunuz.

Gerçek hayatta bile bir ışık kaynğı altında kalırsan ona göre kalırsın yani üstünden masmavi güzel bir duman geçiyor ışıl ışıl ve sana yansımıyor tam bir bruh moment olur.

Sadece zemin için hak veririm o biraz görüntü ile ilgili görüntü CMYK>RGB geçişi oldu.

Zaten, örnek bir çalışma daha çok öneri ve eleştiri almak için açıyorum.

Gene tavsiyeler için sağ ol.

Forum içi bazı tasarımlarına denk geldim bu arada.
Gerçekçi olduğu kadar estetik de olması lazım o işaretlediğim yerler hiç de estetik durmuyor aksine saçma duruyor. Rica ederim. Bu arada ben insanların vücütlarındaki yansımadan bashetmiyorum eğer öyle anladıysan.

Gerçekçi olduğu kadar estetik de olması lazım o işaretlediğim yerler hiç de estetik durmuyor aksine saçma duruyor. Rica ederim.
50 efekt yansıma yapmakta var tabii ama çok efekt boğması yapınca artık suyu çıkıyor.

O yüzden öyle kalmasını istedim.

Zemine yansıma olarak bir fırça ayaı opaklık düşüsü ve duman rengi ile hoş bir yansıma olabilirdi.

Benim yaptığım bu tarz çalışmalar ne çok estetetik ne çok reel tarafa basıyor.

Yoksa Adobe photoshop için gerçekçilik veya estetk arttrmak için binlerce hazır efekt var.

Ama kendim uğraşmayı seviyorum.

50 efekt yansıma yapmakta var tabii ama çok efekt boğması yapınca artık suyu çıkıyor.

O yüzden öyle kalmasını istedim.

Zemine yansıma olarak bir fırça ayaı opaklık düşüsü ve duman rengi ile hoş bir yansıma olabilirdi.

Benim yaptığım bu tarz çalışmalar ne çok estetetik ne çok reel tarafa basıyor.

Yoksa Adobe photoshop için gerçekçilik veya estetk arttrmak için binlerce hazır efekt var.

Ama kendim uğraşmayı seviyorum.
Sen sanırım insanların üstündeki yansımadan bahsettiğimi falan zannettin. Hayır o tabiki olması gerek yoksa abes durur. Bahsettiğim dumanın yanında çıkan mavi ve sarı boya.

Yeni konular

Geri
Yukarı