Örümcek-Adam: Evden Uzakta filminin yeni tanıtım videosu yayında!

Bu fragmanı beğendim açıkçası. İlk fragmanda hiç heyecan yaratmamıştı bana. Bu fragman birçok konuyu ele alacağını gösterdi en azından. Birtakım konuları meraklandırdı bende (Mysterio'nun muhabbeti, multiverseler, "o" olay sonrası yaşadığı psikoloji).

Bu fragmanı beğendim açıkçası. İlk fragmanda hiç heyecan yaratmamıştı bana. Bu fragman birçok konuyu ele alacağını gösterdi en azından. Birtakım konuları meraklandırdı bende (Mysterio'nun muhabbeti, multiverseler, "o" olay sonrası yaşadığı psikoloji).
İlk tanıtım videosunun verdiği sürprizbozan bile sıkıntı yaratabilirdi. Artık film yayında ama buna rağmen uyarıyorlar. Benim de beklentim büyük.

Çizgi roman okuru veya yakından ilgilisi değilim. Fakat Marvel' in ilk filmleri bir ağırlığa sahip değil miydi sizce? Fazla geriye gitmeye gerek yok aslında, Ultron Çağı ve The Amazing Spider Man 1-2 bana istenilen duyguyu fazlasıyla vermişti. Ama bu... fragmanından bile filmi beğenmeyeceğimi tahmin edebiliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı