Örümcek nasıl beslenilir?

Elraenn kanalında paylaşıyordu oradan bakıp türünü tahmin edebilir miyizki acaba onun dışında veterinere gitseniz söyleyebilirler bence (bilgili varsa neden olmasın) veya petshop gibi Amerika'da olur ya hani yilan dükkanları oradaki gibi bir yer vardır illa.

bence de çok güzeller hocam ama bir önce attığım mesaj şeklinde genel düşüncem kısaca severim ama mesafemi korurum.
Aslında besleseniz aşacağınızı düşünmekteyim bir süre sonra alışıyorsunuz ama tabi tavsiyem kesinlikle benim gibi karadul almayın saniye başına hızları inanılmaz derecede fazla tutamazsınız evde aile bireylerinizden birini ısırır aman aman başlangıç olarak eğer beslemek isterseniz ufak türlerden başlamanız en iyisi olacaktır ve zararsız olan tabi ki 1 hafta sonra bundan almayı düşünüyorum çok ürkütücü duruyor ama asil çeneleri acayip güçlü araştırmalarıma göre akrebi kolayca avlayabiliyorlar zıplama yetileri inanılmaz derecede gelişmiş sanırım biraz düşündüm de yok kalsın almayayım gece beni yer.

Dosya Ekleri

• 1200px-Sunspider.jpg
    1200px-Sunspider.jpg
    151,6 KB · Görüntüleme: 11
Aslında besleseniz aşacağınızı düşünmekteyim bir süre sonra alışıyorsunuz ama tabi tavsiyem kesinlikle benim gibi karadul almayın saniye başına hızları inanılmaz derecede fazla tutamazsınız evde aile bireylerinizden birini ısırır aman aman başlangıç olarak eğer beslemek isterseniz ufak türlerden başlamanız en iyisi olacaktır ve zararsız olan tabi ki 1 hafta sonra bundan almayı düşünüyorum çok ürkütücü duruyor ama asil.
Vallaha bu beni aşar.

Ne güzel işte bir sürü spider daha çok deney kobayı hahahaha:)

Biz şu boyutta bir örümceği okulun bahçesinde bulmuştuk 5 ltlik bidona habitat kurup sınıfta köşede bakıyorduk sonra 2. gününde temizlikçi abla bunu çöp diye alıp içinde örümceği görünce düşürüp kaçırmıştı etrafa 1000 tane yavrusu saçıldı sonra. O sınıfta bu oldaydan sonra bildim bileli örümcek sorunu var :D.

Aslında besleseniz aşacağınızı düşünmekteyim bir süre sonra alışıyorsunuz ama tabi tavsiyem kesinlikle benim gibi karadul almayın saniye başına hızları inanılmaz derecede fazla tutamazsınız evde aile bireylerinizden birini ısırır aman aman başlangıç olarak eğer beslemek isterseniz ufak türlerden başlamanız en iyisi olacaktır ve zararsız olan tabi ki 1 hafta sonra bundan almayı düşünüyorum çok ürkütücü duruyor ama asil.
bu türü sanırım ilk kez görüyorum baya ilginç kendine has olduğunu belli eden bir görüntüsü var.

Yeni konular

Geri
Yukarı