ÖSYM Başkanı Halis Aygün görevden alındı

Üstünü kapatacaklar. Yine

Sorsak bu şahsı neden şimdi görevden aldınız diye?
Cevap yok...
Yolsuzluk her yeri esir almış bir umutlarımızı da dahil. Bu sene ki KPSS'den umudumda kalmadı. Emeği olan herkese buradan teşekkür ediyorum. İnşallah yediğiniz gram hakkım varsa size zehir olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hükümet resmen kendini korumaya aldı bu hamle ile.

Bakın ben soruşturmamı açtım. Araştırmamı yapıyorum. ÖSYM başkanını da görevden aldım denilecek ne olursa olsun.

2011 yılı idi heralde. Bu algoritma çıkmıştı cevaplar ile ilgili. O zaman sorular çalınmadı diye diretmişti hükümet. Hatta ÖSYM başkanının arkasında durmuştu. Sonradan cevaplar çalınmış ve FETO'nun içeriye sızdığı anlaşılmıştı. Oradan ağzı yandığına şimdi işi çok sıkı tutuyorlar anlaşılan.
Yani kendileri çaldı kendileri oynadı ve kahramanlık yapıyorlar. Hemen gideyim onlara oy vereyim.

PDF'i indirdim 128 sayfalık dosya çıktı, dürüst olayım gözümü zor açık tutuyorum birazdan yatacağım son kez forumda gezeyim dedim gözüme bu konu çarptı neden görevden alınmış öğrenip yatacaktım da dosyayı incelemeye üşendim.

Kısaca neden görevden alınmış yazar mısınız?
Henüz açıklama yapılmadı.

Şahsi fikrim şu yönde.

Bu iddialar ortaya atılınca daha 1 saat geçmeden açıklama yapmaları. O kadar süre içinde ne araştırdın ne soruşturdun ki hemen açıklama yapıyorsun.

Bu ve bunun gibi başka sebepler olabilir. Ama üstteki arkadaşa katılıyorum eski yaptıklarından ders almışlar daha temiz kapatacaklar üstünü.

Bakalım hangi çobandan çıkacak çalınmış sorular.

Geri
Yukarı