ÖSYM Koordinatörlüğü Nerede?

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Şöyle bir SMS geldi bugün:

2019 YKS BASVURUNUZDA YER ALAN FOTOGRAFINIZIN UYGUN OLMADIGI TESPIT EDILMISTIR. 25-26-27 MART 2019 TARIHLERINDE ILINIZDEKI OSYM KOORDINATORLUGUNE BASVURUNUZ. B001

ÖSYM Başvuru Merkezi mi oluyor bu?

Hocam, birçok koordinatörlük var. :) Hepsinin işlevi aynı,

<%=pagetitle%>

Buradan size en yakın olan bir koordinatörlüğe gidebilirsiniz. Webcamlerinden hızlıca çekip güncelliyorlar.

Ben mesela şuna gitmiştim fotoğraf değiştirmek için, dakikalar içerisinde hallettiler;

"Marmara Üniversitesi, Sağlık Hizmetleri MYO Özcan SABANCI binası içerisinde, Metro M4 hattının Hastane-Adliye durağının hastane çıkışında, E-5 Karayolu Yanyol Üzeri No:41 Kartal/İSTANBUL "

Küçücük bir ofisleri vardı. :) Tabii bu bir örnekti, size en yakın olan neresiyse kolaylık olması açısından orayı tercih edin.

Genel olarak herhangi bir liseden yapılabiliyor.

ÖSYM Başvuru Merkezleri ayrı oluyor, her liseden olmuyor. Bunun yanında koordinatörlük demiş belki artık öyle geçiyordur bilemem.

Tavsiyem ÖSYM Merkezi olan bir okulu arayıp bilgi alın, başvuru merkezinden olması gerekiyor normalde, koordinatörlük karıştırmış işi.

Onun için merkeze gitmene gerek yok bence. Ben onu öğrenci portalı aracılığı ile halletmiştim. AÖF merkezlerinden bir tanesine vesikalık ile gidersen de beş dakika da tarayıcı ile hallediyorlar zaten. Uzun bir işlem değil yani

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı