Özel boyutlarda bilgisayar kasası yaptırılır mı?

@fersend Kuralları okuyun lütfen. Tekrar ceza alabilirsiniz. Noktalama ve yazım kurallarına önem verin.

Kurallar
Bakın gene unutuyordum büyük harfle başlamayı. ben okulda sayısalcıydım sözel konuları öğrenmem zaman alıyor. beni bir süre idare edemezler mi? kuralları kavrayana kadar.
Tam bileşenleri yazar mısınız?
Bir süre sonra metreyi bulup ölçmem lazım mazur görün affınıza sığınıyorum.

Son düzenleme:
Hocam kasa yerine yeni işlemci soğutucu alsanız daha mantıklı değil mi sizce de? Elinizdekini satın. Sıvı soğutma alın tek fanlı 450 TL civarında.

Dediğin ölüçlerde bir kasanın 18 cm derinliği olma şansı çok az. Derinlik dediğin şey yükseklğe yakın oluyor hatta. Bahsettiğin şey genişlik olabilir mi? Corsair 275R mevcut ama tuzlu biraz. Altındaki ayak destekleri sökülüyor ise tercih edilebilir.
üzgünüm genişlik hep karıştırıyorum.
Kasanın metre ile ölçtüğüm ölçüleri
Yükseklik : 42 cm
Derinlik/Uzunluk : 43.5 cm
Genişlik 19 cm
ve dediğiniz işe yararsa müthiş olur.
çünkü yükseklik 5-6 mm istediğimdemden uzun oluyor örneğin masamın yüksekliği 46 cm çoğu kasanın yüksekliği 46.5 cm ayakları sökersek denkleşir sanırım

Tam bileşenleri yazar mısınız?
Özür dilerim geciktim
Şuan kullandığım kasanın boyutları
Yükseklik : 42 cm
Derinlik/Uzunluk : 43.5 cm
Genişlik 19 cm
Masanın maksimum ölçüleri
Yükseklik : 46 cm
Derinlik/Uzunluk : 47.5 cm ama arkadaki girişler çıkışlar için biraz mesafe kalmalı 3 cm gibi
Genişlik : 25 cm
Hocam kasa yerine yeni işlemci soğutucu alsanız daha mantıklı değil mi sizce de? Elinizdekini satın. Sıvı soğutma alın tek fanlı 450 TL civarında.
Hocam genelde bu tip soğutucularda yükseklikler aşağı yukarı aynı oluyor ve soğutucunun fiyatıda bir kasa fiyatı kadar ve burası Urfa satma olayı zor ve havalar yazın çok sıcak. vazgeçmek istemediğim bir soğutucu çok etkili sonuçlar aldığım bir soğutucu

Son düzenleme:
Bütçen neydi? 275R'ın ayakları sökülüyorsa mantıklı bir tercih olabilir.
aslında mecburiyete bağlı hareket ediyorum
yan kapak açık olunca fanlar ne kadar az ses çıkarsada ses rahatsız ediyor. HDD diskisinin dönüşü bile o yüzden iyi kötü ses yalıtımı olur mantığıyla hareket ediyorum. bütçe konusu ikinci planda
Hocam kendi kullandığım kasayı önerebilirim. Asus IN-WIN 303 Siyah ATX Kasa eğer RGB'nin bir önemi yok benim için diyorsanız da In-Win 303 Kasa alabilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza uyuyor mu bilmiyorum ama sizin kasanızdan en boy ve yükseklik olarak biraz daha fazla büyük.
Hocam öneriniz için çok teşekkürler ama
ben masaya sığacak biçimde kasa arıyorum bu çok büyük

Son düzenleme:
Ayakları derken kapağı kastetmedim. Kastettiğim şey yüksekliğin azalması için aşağıda onu tutan 4 ayaklık.
Hocam kendi kullandığım kasayı önerebilirim. Asus IN-WIN 303 Siyah ATX Kasa eğer RGB'nin bir önemi yok benim için diyorsanız da In-Win 303 Kasa alabilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza uyuyor mu bilmiyorum ama sizin kasanızdan en boy ve yükseklik olarak biraz daha fazla büyük.
O kasaya sığmaz arkadaşın elindeki Akasa soğutucu.

Ayakları derken kapağı kastetmedim. Kastettiğim şey yüksekliğin azalması için aşağıda onu tutan 4 ayaklık.

O kasaya sığmaz arkadaşın elindeki Akasa soğutucu.
Kasanın ayaklarından bahsettiğinizi sanıyorum. 4 tane ayak normal yollarla çıkmasa bile ispiral ile kesilebilir yüksekliği 46.5 cm olan kasaları tekrar inceliyorum istediğim ölçülere sahip bir sürü kasa vardı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı