Özel çözünürlük oluşturursak ne olur?

Falsey

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar monitörüm normalde 1440x900 75Hz'ye kadar çıkabiliyor yani daha üstü yok. NVIDIA denetim masasında özel çözünürlük ayarlama diye bir şey buldum ve merak ediyorum. Acaba buradan çözünürşüğü 1920x1080 yaparsam bir şey olur mu? Patlar mıyız? :D

1666869447604.png

Ekranınız patlamaz ancak görüntü kalitesinde düşme yaşarsınız. Bozuk bir görüntü elde edersiniz.​
Olmaz, ancak çözünürlüğü yükseltmenizi önermem. Onun yerine Hz yükseltebilirsiniz.(Çözünürlüğü düşürüp)
Cevaplarınız için teşekkür ediyorum hepinize. Bir sorum daha olacak. HP'nin sitesinde monitörün içerisinde 2 tane gömülü hoparlör olduğu yazıyor. Ayrıca monitörün arkasındaki deliklerden baktığımda hoparlöre benzer bir şeyde gözüküyor. Ama bir türlü çalıştıramadım. Anlayan var mıdır ?

Cevaplarınız için teşekkür ediyorum hepinize. Bir sorum daha olacak. HP'nin sitesinde monitörün içerisinde 2 tane gömülü hoparlör olduğu yazıyor. Ayrıca monitörün arkasındaki deliklerden baktığımda hoparlöre benzer bir şeyde gözüküyor. Ama bir türlü çalıştıramadım. Anlayan var mıdır ?
Arkada yuvarlak bir kablo girişi var mı monitörde?

Monitörünüzün böyle bir özelliği mevcut ise bilgisayara bağladığınız zaman ses ayarlarından çıkış cihazını monitörünüz olarak ayarlayın.​

Yeni konular

Geri
Yukarı