Özel ders mi dershane mi daha iyi?

Devilcry1105

Hectopat
Merhaba ben 10.sınıf öğrencisiyim şimdiye kadar evden kendi başıma çalışmaya çalıştım ama yeteri kadar olmadı bu yüzden dershaneye yazıldım ama onlarda konuda ilerlemişler ve 1 hafta sonra sınıf belirleme sınavı olacak. Bilen bilir özel okul ve dershanelerde sınıf belirleme sınavlarında belirlenen sınıflara göre öğretmen verilir ve öğrenci kalitesi de öyle olur. Bu yüzden bende özel ders almayı düşünüyorum. Sizce hangisi daha mantıklı. Bir de yazılılar başlayacak 2 haftaya. Bana göre şimdi özel dersten biraz fazla alıp eksiklerimi kapatmak daha sonrada yapamadığım konularda özel ders almak geriye kalan süreçte de evde kendi başıma çalışmak mantıklı gibi geliyor. Sizin düşünceniz nedir? Eğer özel ders alacaksam sadece matematik, fizik, kimyadan alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özel dersin eğitimi, dershanenin ortamı. Eğitimin için düşündüğüne göre en iyi seçenek. Dershanelerde bulunan hocaların büyük çoğunluğu devlet okullarına alınmadığı için orada çalışıyor. Kaliteyi sen düşün.

İstanbul da özel ders için aradığım çok hoca oldu fakat hepsi çok para istiyordu sizlere de bu konuda yardımcı olim. matematik için sayfaya bakarak uygun fiyatlı olanı seçebilirsiniz
özel ders derim en azından kafan rahat olur. Detaylı bilgi almak istersen özel ders almak bilgi alabilşrsin

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı