Özel Mesaj Sistemi İçin Öneri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Muhammed Özbek

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Özel mesaj sistemi ile alakalı bir sürü konu açıldı farkındayım ancak sabah aklıma bununla ilgili bi fikir geldi. Şöyle ki kişi istediği zaman özel mesaj sistemini kendisi aktive edebilir yani üye panelinde "özel mesaj sistemini aktif yap" gibi bir seçeneği olsun istediği zaman açıp kapayabilsin. Veya sadece belirlediği kişilerden özel mesaj alabilsin demek istediğim şey şu; a kişisi b kişisinden özel mesaj almak istiyor onu listesine ekleyecek ve b kişisi a kişisine özel mesaj gönderebilecek yani sadece seçtiği kişiler ona özel mesaj gönderebilecek. Fikrim bu şekildeydi görüşlerinizi bekliyorum.

Tamam da gene aynı hesaba gelmiyor mu?

Tamam da gene aynı hesaba gelmiyor mu?
Yani diyelim sen bana özel mesaj atmak istiyorsun sen ben seni ekliyorum sende bana özel mesajını atıyorsun bu şekilde düşündüm veya özel mesaj isteği gibi bir seçenek olabilir bana bildirim geliyor şu kişi sana özel mesaj atmak istiyor diye bende kabul edersem ekliyorum.

Özel mesaj sistemi açıldığı zaman millet sorularını özelden sormaya başlayacaktır. Bunun olması zaten forum olayını bitirir. :)

• Beğen
İfadeler: MF
Özel mesaj sistemi açıldığı zaman millet sorularını özelden sormaya başlayacaktır. Bunun olması zaten forum olayını bitirir. :)

Sağ üstteki panelden kullanıcı adınızın üzerine gelin ve İletişim Detayları bağlantısına tıklayın. Açılan sayfadaki "Özel konuşma talebini kabul ettiklerim..." ayarını Sadece İzlediğiniz Üyeler olarak değiştirin. Şu anda bu ayarı değiştirmenin pek etkisi olmayacaktır, bu şekilde yaptığınızda sadece istediğiniz kişilerden özel mesaj alabilirsiniz.

Adsız-3.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı