Özel Mesaj Sistemi - Öneri

Öneri hakkında ne düşünüyorsunuz ?

• Yararlı olabilir.

Oy: 22 66,7%
  • İyi niyetli bir yaklaşım ama yemez.

Oy: 11 33,3%

• Oy verenlerin toplamı
    33
O kadar sekme arasında Sosyal linkleri bile kaynıyor. Facebook'un kaynamaması işten bile değil. Özellikle benim için. :D Ama yine de dediğiniz fikri değerlendirmeye aldık. Recep abi ve Ali abi'ye taşıyacağım bu isteğinizi. Tabi ne derler onu bilemem.

Teşekkürler. Değerlendirme sonucunu buradan paylaşırsanız sevinirim. Ayrıca bu sırada diğer arkadaşlarda görüşlerini bildirebilir ve ankete katılabilir.

Uyarıyı sana ben vermiştim. İstersen edebilirsin tabi ama Sosyal'den yardım etmen daha iyi olur. Ertesi gün başka işi düşer, sonra başka başka... Senin rahatsız olmaman için söylemiştim.
Eğer siz yorulduğunuzu düşünüyorsanız yeni bir takım oluşturun yeni moderatörler alın bu iş için.
Onun kararını verebiliriz. Teşekkürler.

Usta biriyle iletişime geçmek istiyorsan iletişim bilgilerini kendi profilinin iletişim kısmına yazıp oradan bakmasını söylersin. Böylece özel IP, adres, telefon gibi bilgileri aktarırsın.

Uyarıyı sana ben vermiştim. İstersen edebilirsin tabi ama Sosyal'den yardım etmen daha iyi olur. Ertesi gün başka işi düşer, sonra başka başka... Senin rahatsız olmaman için söylemiştim.
İyi niyetli bir uyarı olduğunu biliyordum zaten. O yüzden ismini konuya yazmadım. Bu arada sözlü uyarıydı bu sanırım yani sicile falan işlenen bir şey yok inşallah ? :)

Usta biriyle iletişime geçmek istiyorsan iletişim bilgilerini kendi profilinin iletişim kısmına yazıp oradan bakmasını söylersin. Böylece özel IP, adres, telefon gibi bilgileri aktarırsın.
Önerin için sağ ol. Bu başıma gelen durumu konuya örnek olsun diye yazdım. Asıl konumuz değil tabi ama onunda kendine göne bir önemi var. 2 ayrı konuyu 1 yerde halletmiş oldum diyebiliriz :)

Benim de bir önerim var konuyu kapatma sistemi ile ilgili. İnsanlar yaşadığı problemini çözdüğünde veya çözümünü yazdığında moderatör arkadaşın konuyu kapatmasını beklemesi yerine bir butona basıp, konuyu kapatma isteği yollasa sizler için daha iyi olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı