Özel numara bulunabilir mi?

Bahsettiğin kodlar karşı tarafı özel numara olarak ararken kullanılır. Özel numara hiçbir şekilde karşı tarafa görünmez.

Evet hiçbir kod veya program ile özel numaradan arayanı göremezsiniz. Yalnızca mahkeme yoluyla öğrenebilirsiniz. Lütfen biz gösteririz diyen APK'lara inanmayın ve indirmeyin. Gösteririz diyen numaraları aramayın.

Kim oldugunu bilmiyorum hocam, kimsin diye sorduğumda "karın olacağım" diyor. Özel numaradan arayan birine göre iddialı sözler ama bakalım.

Hocam büyük ihtimalle size aşık biri arayıp sesinizi duymak istiyor ama kim olduğunu bilmenizide istemiyor. Çevrenize dikkatli bakın, çevrenizdeki kızların size karşı konuşmasını hareketlerini inceleyin illaki bulursunuz ve belki o evlenme teklifi sizden gelir 😉 ya da en yakın hava alınandan ülkeyi terk edersiniz 😃

Bahsettiğin kodlar karşı tarafı özel numara olarak ararken kullanılır. Özel numara hiçbir şekilde karşı tarafa görünmez.

Özel numara #31# diye biliyorum hocam.

Gizli numaradan arayanları engelleme gibi bir seçeneğin var. Anlaşılan arayan kişi senin hoşuna gitmiş, kafanı bozarsa diye tehdit edecek yer arıyorsun.

Hocam, gizli numaradan beni bir kız alıp senle evleneceğiz dese benim de hoşuma gider 😃

Özel numaraları kapatmak için *253# tuşlamanız yeterlidir.

Özel numara #31# diye biliyorum hocam.
Bunu tuşlayınca şöyle bir yazı çıktı, nedir bu?
Screenshot_20230526_075402.jpg

Türk Telekom'da *253#yazarak arama yapmanız yeterli.
Böyle diyor:
Screenshot_20230526_080221.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı