Özel okuldan devlet okuluna nasıl geçilir?

Dianz

Centipat
Daha fazla  
9. sınıf öğrencisiyim (10. sınıfa geçeceğim).
5. sınıftan beri aynı özel okula gidiyorum. Okuduğum okulda yüzde 50 bursluyum, senenin başından beri sınıfımdaki 2-3 öğrenciyle aram kötü, sürekli kavga ortamı oluşuyor. Notlarımın da pek iyi olduğu söylenemez (ortalama 60-75 arası gelecek muhtemelen). Okuldan ayrılmak istiyorum, ailemin durumu kötü değil ama abimin yurt dışı staj işleri vs. olduğu için beni burssuz olarak başka bir özel okula göndermek çok zor olur. Zaten konservatuar okumak istediğim için akademik başarının çok önemli olmayacağını düşünüyorum. Anlayacağınız şu anda gittiğim okulun tek alternatifi devlet okulu. Ayrılma isteğimin büyük çoğunluğu dediğim arkadaşlardan kaynaklanıyor. Sizce devlet okuluna geçsem sorun yaşar mıyım? Ne gibi sorunlar yaşarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
+Sizce geçmeli miyim?
Bizim sınıfta bir arkadaş da 2. dönem kolejden geldi. Hemen kaynadı yanı kolejden geldi diye bir şey olmadı. Ben de 9. sınıfa kadar Bahçeşehirde okuyordum. Öyle pek bir şey olacağını sanmam ama bu gittiğiniz okuldaki kişilere göre değişir.

Bende özel okuldayım devlete geçeceğim ama e devletten nakil işlemi yapamıyorum

Özel Öğretim Kurumlarında Bulunan Öğrenciler Kayıtlı Oldukları Okul Müdürlüğüne Başvurmalıdır..

Yazıyor sitede

Özel Öğretim Kurumlarında Bulunan Öğrenciler Kayıtlı Oldukları Okul Müdürlüğüne Başvurmalıdır..

Yazıyor sitede
Bende aynı şeyi yaşıyorum nasıl yapıldığını buldunuz mu

Yazıyor sitede
Nasıl yapıldığını bulursanız dönüş yap lütfen

Bende aynı şeyi yaşıyorum nasıl yapıldığını buldunuz mu

Nasıl yapıldığını bulursanız dönüş yap lütfen
Kusura bakmayın köydeydimde bakamadım int çekmiyo diye görmüştüm gmailde unutmuşum sonra

Nakil dönemi geldiği zaman okuluna gidip müdüre gidiceksin o yapacak nakil işlemini başka bi türlü çözümü yok

Yeni konular

Geri
Yukarı