Özel Soğutmalı RX 480 Vatan'a Ne Zaman Gelir?

MrLog

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu ay sonu bilgisayar toplayacağım ayın 29-30'u gibi. Özel soğutmalı RX 480'ler vatan bilgisayara ne zaman gelir? Bide vatana geldikten sonra illere dağıtılması ne kadar sürüyor? Konu ile ilgili bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Dostum özel soğutmalı modeller Ağustos ayında çıkacak. Vatana da aynı ayın sonu gibi gelir sanırım. Bence onu bekleme GTX 950 al kafanın rahatına bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum özel soğutmalı modeller Ağustos ayında çıkacak. Vatana da aynı ayın sonu gibi gelir sanırım. Bence onu bekleme gtx 950 al kafanın rahatına bak.
Rx 480 bekleyen bir kullanıcıya da GTX 950 tavsiye etmek harika bir davranış olmuş.

Kardeşim yapma bunu :(.
Ne alaka yapma ? Sadece öneri sundum verdiğiniz tepkiye bak. Alır almaz zorluyoruz sanki insanları

Rx 480 bekleyen bir kullanıcıya da GTX 950 tavsiye etmek harika bir davranış olmuş.
Ben zorladım mı kimseyi ? Öneri sundum alır almaz . Adam ay sonu pc topluycam demiş ay sonu geliyomu custom 480 ler? Zamanı olmadığı için o kartı önerdim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı