Özel Soğutmalı RX 480 Vatan'a Ne Zaman Gelir?

Bekleyin bekleyin yıl sonuna alırsınız belki :D

Ben Asus MG278Q monitöre sahibim. İşimi görecek RX 480 modelini değil 490 modelini bekliyorum. Geçici olarak RX 480 almak benim işime geliyor. Yıl sonuna da RX 490 alcam. :neo: G-sync monitör alamayan 1060-1070-1080 alanlar ne bekliyor acaba? :technopat:

Nitro+ modelinin iyi olduğunu düşünüyorum. Senin düşüncen, benim düşüncem. Referans tasarımdan farklıdır, bu kadar abartı da olmaz.
Sapphire kendisi referans tasarımından esinlenerek yapılmıştır dedi var mı ötesi arkadaşım sence ? Üzerindeki noktalar arka plaka vs. hepsini referansa benzeterek yaptıklarını belirttiler. Referansta arka plaka olmadığından Sapphire arkayı da ön tarafına bağlı kalarak sade bıraktı kutu gibi olması beni itiyor bu yüzden referans almamıştım. Bir Tri-X gibi tasarım yapsalar tüm kartlara şahane olurdu.

Arkadaşlar bu ay sonu bilgisayar toplayacağım ayın 29-30'u gibi. Özel soğutmalı RX 480'ler vatan bilgisayara ne zaman gelir? Bide vatana geldikten sonra illere dağıtılması ne kadar sürüyor? Konu ile ilgili bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Ben Ağustos' un ortalarında çıkacak diye biliyorum. İstersen yerine GTX 970 al ama bence sabret.

@B0RA O monitör tam bir canavar ama sırf free sync için 480 alıp sonra 490 almak mantıksız geldi bana. Yerinde olsam 1070 alır geçerim hiç beklemem. Çünkü şunu gördüm ki bekle bekle bekle bunun bi sonu yok baba :D
Bu arada imzayı bi tek ben mi düzenleyemiyorum öyle bi seçenek yok :D

MSI Türkiye RX480 Gaming X modelini duyurdu. Yani raflarda görünmesi çok yakındır. Muhtemelen Ağustosun ikinci haftasına kadar ilk parti gelir. Stok az olabilir geldiği gibi bitebilir. Dün gelen MSI GTX1060 Gaming X bugün bitti yok.

Elimdeki laptop tamamen işlevini yitirdi. Hazır indirimdeyken MSI GTX 970 ile bir sistem topladım. Yorumlar için teşekkürler herkese.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı