Özel Soğutmalı RX 480'ler neden gecikti?

Teknobiyotikin canlı desteğiyle konuştum ve özel soğutmalı modellerin eylül ortasında geleceğini söyledi. Şaka gibi...

RX 480 CF yapacaktım, 2487 TL'ye 9 taksit Gigabyte Gaming G1 aldım. FreeSync boşa gitti ama beklemekten bıkmıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende GTX 1060 alacak tayfa danım 29 Hazirandan beridir bekleyenlerdenim ayrıca AMD fakirlerin dostudur dedik inadına bekledik lakin sabrında bir sınırı vardır. Bekle bekle yaz bitti ve benim yaz boyunca sabahlara kadar oyun oynama hayalimde haliyle suya düştü. AMD ayıp etti.

Sistemi haziranın 20 sinde topladık temmuz'un ilk haftası çıkacak dediler bekleyin dediler bekledik temmuzun 15 inde türkiyede dediler bekledik temmuzun 21 inde GTX 1060 ile çıkacak dediler bekledik ağustosun başında gelecek dediler bekledik MSI'ın kendi sitesinde ağustos ayının ortasında piyasada yazdılar 10 gün bekleyin 2 yıl rahatlayın dediler 15 ine kadar da bekledik belki yetiştiremediler diye 2-3 gün daha bekledik ama şeyi çıktı afedersinizde yabancı sitelerde ön sipariş ile ayın 30 unda çıkacak olduğunu görüp üstteki arkadaşın yazdığı teknobiyotik'in eylül 15 inde çıkacak demesi beni delirtti çarşamba günü msi gtx 1060 sinerji de 1250TL ye düşmüş hem daha performanslı olsun bidahamı alcaz dediğimden hem de almışkem nvidia olsun dediğimden verdim siparişini gtx 1060 ın ve bugün elime ulaştı gerçekten muhteşem bir kart daha fazla beklemeyin varsa paranız alın DX12 de RX480 daha iyi performans vermiyor eşit oluyor ikiside en fazla ama genelde gtx 1060 iyi olduğu için gtx 1060 aldım vulkana gelirsek güzel bi teknoloji doom da 25 fps daha fazla verdiği doğru RX 480'in ama bunun her oyunda olacağını düşünmüyorum örneğin GTX 1060'da rise of the tomb raider da 15 fps fazla alıyor nvidia buna karşı bi hamle yapacaktır zaten hergün yeni teknolojiler üzerine çalışıyorlar ansel mesela daha fazla beklemeyin alın gtx 1060'ı sinerjide 1300TL şuan.
NOT:Nvidia fanboyu değilim ayın 15'ine kadar kararım rx 480 almaktı.

Sistemi haziranın 20 sinde topladık temmuz'un ilk haftası çıkacak dediler bekleyin dediler bekledik temmuzun 15 inde türkiyede dediler bekledik temmuzun 21 inde GTX 1060 ile çıkacak dediler bekledik ağustosun başında gelecek dediler bekledik MSI'ın kendi sitesinde ağustos ayının ortasında piyasada yazdılar 10 gün bekleyin 2 yıl rahatlayın dediler 15 ine kadar da bekledik belki yetiştiremediler diye 2-3 gün daha bekledik ama şeyi çıktı afedersinizde yabancı sitelerde ön sipariş ile ayın 30 unda çıkacak olduğunu görüp üstteki arkadaşın yazdığı teknobiyotik'in eylül 15 inde çıkacak demesi beni delirtti çarşamba günü msi gtx 1060 sinerji de 1250TL ye düşmüş hem daha performanslı olsun bidahamı alcaz dediğimden hem de almışkem nvidia olsun dediğimden verdim siparişini gtx 1060 ın ve bugün elime ulaştı gerçekten muhteşem bir kart daha fazla beklemeyin varsa paranız alın DX12 de RX480 daha iyi performans vermiyor eşit oluyor ikiside en fazla ama genelde gtx 1060 iyi olduğu için gtx 1060 aldım vulkana gelirsek güzel bi teknoloji doom da 25 fps daha fazla verdiği doğru RX 480'in ama bunun her oyunda olacağını düşünmüyorum nvidia buna karşı bi hamle yapacaktır zaten hergün yeni teknolojiler üzerine çalışıyorlar ansel mesela daha fazla beklemeyin alın gtx 1060'ı sinerjide 1300TL şuan.
NOT:Nvidia fanboyu değilim ayın 15'ine kadar kararım rx 480 almaktı.
Sonuna kadar haklısınız kaç kez Vatana gittim o sözleşme gibi kağıdı çıkarttırıp durun ben bir düşüneyim deyip kuytu köşelerde DX 12 ve Vulkan ı düşünüp vazgeçtim Allah bilir. Bende artık bunu kafamdan çıkarttım ve bu hafta içi almayı düşünüyorum hadi hayırlısı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı