Özel tasarım hoodie nereden bulunur?

Ben kendim beğenmedim, gidip de bu siteden alınmaz vs. demedim veya buradakiler çok kötü de almayın da demedim. Sadece ben kendim beğenmediğimi belirttim orada. Herkesin zevki farklı. Beğenmek zorunda değilim. Şahsen o iki sitedeki ürünlere verilen fiyatlar da çok yüksek. Ben kendim moda tasarım ile uğraşıyorum ve daha ucuza daha güzel ürün çıkarıyorum kendime.

Tamam işte bende senin yaptığın yoruma kötü veya iyi demedim komik geldi yazdığın şey.

Arkadaşlar burada tartışacak bir olay durum yok Türkiye'de bu tarz artık nasıl isimlendiriliyor ise birden fazla Hoodie'nin birleşimi ile yapılan tasarımlar bulamadım pek o yüzden her türlü yardıma açığım.

Arkadaşlar burada tartışacak bir olay durum yok Türkiye'de bu tarz artık nasıl isimlendiriliyor ise birden fazla Hoodie'nin birleşimi ile yapılan tasarımlar bulamadım pek o yüzden her türlü yardıma açığım.

Tartışma yok ki ortada.

Vermiş olduğum site benim uzun zamandır kullandığım sitedir. Ürünlerin kumaş ve baskı kaliteleri güzeldir. 1-2 yıkamada rengi ve baskısı giden ürünler değildir. O nedenle fiyatları pahalı. Aynı ürünü bana daha ucuza veren site varsa yollayın orayı da denerim.
Örnek olarak;
Şu ürün 850 TL. Mavi'den kapşönlu bir şey baksam o da en ucuz 700 TL zaten. Üzerinde de Mavi yazıyor, o kadar. Maviye 700 vereceğime bunu alırım, en azından şekli falan daha güzel.

Vermiş olduğum site benim uzun zamandır kullandığım sitedir. Ürünlerin kumaş ve baskı kaliteleri güzeldir. 1-2 yıkamada rengi ve baskısı giden ürünler değildir. O nedenle fiyatları pahalı. Aynı ürünü bana daha ucuza veren site varsa yollayın orayı da denerim.
Örnek olarak;
Şu ürün 850 TL. Mavi'den kapüşonlu bir şey baksam o da en ucuz 700 TL zaten. Üzerinde de mavi yazıyor, o kadar. Maviye 700 vereceğime bunu alırım, en azından şekli falan daha güzel.

Shout'u biliyorum kaliteli olduğunu da çok kez duydum fakat baskılarına baktığımda ilgimi çeken bir şey görememiştim ara ara bakacağım ayrıca benim istediğim özel tasarım Hoodie'ler bu markette yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı