Özelleştirilmiş GameGaraj 5T10 Alınır mı?

Kadir Berk

Centipat
Yer
Rize
Daha fazla  
Meslek
Öğrencilikten Kurtulamadı
Selam.

Sizce şu PC iyi mi? M.2 den emin değilim sıkıntı çıkarır mı, ve PSU sizce nasıl?

Screenshot_20210210-214705~2.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210210-214705.png
    Screenshot_20210210-214705.png
    181,4 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleyen: Moderatör:
SSD'yi iptal edip harici olarak başka bir yerden kaliteli bir marka satın alıp siz takın. İleride bir 16 RAM ekleme planınız yoksa 1x16 yerine 2x8 tercih edin.

Ne için alıyorsunuz? Montaj için ise i7 veya R7 daha iyi olabilir. SSD de değişmeli. Gerisi iyi.

Çok gereksiz masraf çıkarmışsınız. Tahminimce 6500 küsürden fazla tutmuştur, ki değmez. 32 GB RAM ile işinizin olmadığını düşünüyorum. 1 TB M.2 SSD böyle bir sistemde (işiniz yoksa) saçma, ayrıca o markadan daha iyileri de tercih edilebilir.

Gereksiz masrafları çıkarıp sistemin genelini yükseltebilirsiniz. Bütçeniz buna el verir gibi duruyor.

Son düzenleme:
Selam.

Sizce şu PC iyi mi? M.2'den emin değilim sıkıntı çıkarır mı, ve PSU sizce nasıl?

Eki Görüntüle 874170

Aleykümselam.
Öncelikle oyun için alıyorsanız 16 GB RAM gayet yeterli 32 yapmanıza gerek yok.
Bütçeniz kısıtlı ise 480GB SATA SSD ve 1TB hard disk almanız daha makul olur, SSD'ye Windows kurarsınız 1-2 oyun kurarsınız depolamanızı harddiskte yaparsınız geriye kalan parayla ekran kartını yükseltirsiniz.
Bütçenizi belirtseniz ben ve forumdaki arkadaşlar size daha iyi yardımcı olabilir.
Eğer ben render alacağım falan derseniz başka önerilerde bulunabiliriz, lütfen sistemi ne için alıcağınızı belirtin.
İyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı