GameGaraj Skywalker 5T10-1650S alınır mı?

clkagan

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Selamünaleyküm, önceki konuda Ryzen sistem alacaktım ama Intel 10400F aldım, tek sorun 3600 ondan 50-60 lira daha az paraydı bu hazır sistemde. Yani demem o ki bu sistemde herhangi bir FPS sorunu yaşar mıyım? Oynayacağım oyunlar: Valorant, ETS 2, Pes/FIFA 21 ve PUBG Mobile. Cevaplar iseniz müteşekkir olurum.

Dosya Ekleri

• IMG_20210818_231814.jpg
    IMG_20210818_231814.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğin oyunlar için yeterli. Eksileri depolamanın çok kaliteli olmaması ve 8GB tek kanal RAM kullanılması, tabii bunları istediğin zaman değiştirebilirsin. Hayırlı olsun.

PUBG mobile oynayacakmış. Bu yüzden RAM sıkıntı yaratmaz sanırım.
Haklısınız, ben Steam PUBG sandım ona göre yazdım. Ama şöyle söyleyeyim: ETS 2 oynarken arkada Discord, Spotify'da şarkı açıkken 7,8 GB kullanıyor RAM'i. Belki 16 GB olduğundan bol keseden kullanıyor da olabilir benim bilgisayar.

Dediğin oyunlar için yeterli. Eksileri depolamanın çok kaliteli olmaması ve 8 GB tek kanal RAM kullanılması, tabii bunları istediğin zaman değiştirebilirsin. Hayırlı olsun.

Depolama ve RAM'i değiştireceğim SSD hakkında pek bilgim olmadığı içim böyle bir M.2 alayım dedim elimdeki eski bilgisayarı satıp 16 yapmayı düşünüyorum çünkü 8 artık iş görmüyor.
Haklısınız, ben Steam PUBG sandım ona göre yazdım. Ama şöyle söyleyeyim: ETS 2 oynarken arkada Discord, Spotify'da şarkı açıkken 7,8 GB kullanıyor RAM'i. Belki 16 GB olduğundan bol keseden kullanıyor da olabilir benim bilgisayar.
evet çok kullanıyor ram ETS 2 zaten elimdekini satıp 16ya yükseltmeyi düşünüyorum 8 aşırı yetersiz olmaya başladı
Sıkıntı yaşamazsınız hayırlı olsun.

Teşekkürler.

Depolama ve RAM'i değiştireceğim SSD hakkında pek bilgim olmadığı içim böyle bir M.2 alayım dedim elimdeki eski bilgisayarı satıp 16 yapmayı düşünüyorum çünkü 8 artık iş görmüyor.

evet çok kullanıyor ram ETS 2 zaten elimdekini satıp 16ya yükseltmeyi düşünüyorum 8 aşırı yetersiz olmaya başladı

Teşekkürler.
Bu fiyat aralığındaki sistemde NVMe SSD kullanılması anlamsız. Zaten sadece oyun oynayacaksın, oyun oynarken hızı yüksek HDD'ler bile drop yapmıyor. Tavsiyem bütçenize göre 240 ya da 480GB'Lık Patriot Burst alıp yanına 1TB WD Blue HDD almanız yönünde. En azından daha kaliteli ürünler.

Geri
Yukarı