Özelleştirilmiş Hero 5A-RX6700 sistem alınır mı?

dnza

Femtopat
Daha fazla  
GameGaraj'ın Hero 5A-RX6700 modeli 20K tutarla bu şekilde özelleştirilebiliyor. Fiyatlar geçen haftaya göre zam da yemiş sanırım. Sizce 20K eder mi?
@messinicocugu hocam aslında sizin önerdiğinizi gördüğüm Gaming.Gen üzerinde Frekans TV-FT3 modelini 16K'ya almayı düşünüyordum, sizce 20K'ya alınacak bu sistem aradaki tutar farkını hak ediyor mu? Yorumunuzu merak ediyorum.

Adsız.png

GameGaraj'ın Hero 5A-RX6700 modeli 20k tutarla bu şekilde özelleştirilebiliyor. Fiyatlar geçen haftaya göre zam da yemiş sanırım. Sizce 20k eder mi?
@messinicocugu hocam aslında sizin önerdiğinizi gördüğüm Gaming.Gen üzerinde frekans TV-FT3 modelini 16k'ya almayı düşünüyordum, sizce 20k'ya alınacak bu sistem aradaki tutar farkını hak ediyor mu? Yorumunuzu merak ediyorum.

Eki Görüntüle 1777571

Frekans TV almak daha mantıklı olacaktır kalan 4K ile daha güzel özelleştirmeler yapılabilir.

20k kadar bütçem var, siz ne gibi özelleştirme önerirdiniz.

Hocam ilk öncelikle Kingston 1TB SSD ile degiştirin
Eger RGB RAM seviyorsaniz 114TL verebilirsin psuyuda 650W ile değiştirin anakart B550M-A olsun siteden kendiniz 8x2 tane daha RAM alın geri kalan parayla da hava sogutucu alın.

Geri
Yukarı