Özelleştirilmiş MENTOR-ROBBER R5 5600 RX 6750 XT sistem nasıldır?

Kim Dokja

Hectopat
İtopya'dan bu sistemi özelleştirdim ve nasıl olmuş diye sormak istedim. Yükseltiğim parçaları almak mantıklı mı? Daha iyi nasıl olabilir? Cevaplarsanız sevinirim.

20230813_111502.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör hariç 29.000TL bu arada İtopya'ya da Gaming gentrden olursa daha iyi olur.

1.5K falan daha arttırma şansın var mı? Aşağıdaki sistemin ekran kartını 4070 yaparsanız bu fiyata alabileceğiniz en iyisi olur çünkü.

1.5k falan daha arttırma şansın var mı? Aşağıdaki sistemin ekran kartını 4070 yaparsanız bu fiyata alabileceğiniz en iyisi olur çünkü.

1.5k arttırıp sırf orta seviye 4070 almak için BIOSTAR mATX anakart ile darkFlash kasa almak istemiyorum. Başka öneriniz var mı?

1.5k arttırıp sırf orta seviye 4070 almak için BIOSTAR mATX anakart ile darkFlash kasa almak istemiyorum. Başka öneriniz var mı?

Zotac bilinen bir marka sırf bir iki derece Serin çalışacak diye diğer modellere yonelmenize gerek yok.

Aynı şekilde Biostar, sorun çıkartacak bir marka değil. Deli gibi overclock düşünmüyorsanız.

4070 yerine gidip RX 6800 tarzı kartlar alırsanız paraya yazık eden siz olursunuz. Şahsen Bir şey kaybetmem.

Kasa, güç kaynağı yine problem çıkartmaz. Ortalama, giriş seviyesi. Bu bütçede bu oluyor ne yazık ki 🙂

Zotac bilinen bir marka sırf bir iki derece serin çalışacak diye diğer modellere yonelmenize gerek yok.

Aynı şekilde BIOSTAR, sorun çıkartacak bir marka değil. Deli gibi overclock düşünmüyorsanız.

4070 yerine gidip RX 6800 tarzı kartlar alırsanız paraya yazık eden siz olursunuz. Şahsen bir şey kaybetmem.

Kasa, güç kaynağı yine problem çıkartmaz. Ortalama, giriş seviyesi. Bu bütçede bu oluyor ne yazık ki 🙂

Haklısınız ama 4070 almak için diğer parçalardan kısıp üstüne para koyup almak istemiyorum zaten 1080p monitör kullanacağım.Linkini attığınız sistem iyiymiş ona da bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı