Özgür Duran'ın annesi Kadir Şeker'in tahliyesine tepki gösterdi

Alizm

Hectopat

Özgür Duran'ın annesi oğlunu öldüren Kadir Şeker'in tahliyesine tepki gösterdi.
"Bir canın bedeli 2,5 sene mi ediyor" dedi.

Kendi görüşümü de yazacağım bu olay ilk yaşandığında muhalefetten çok tepki geldi. Yani kadın hakları üstünden prim yapmaya çalıştılar. Muhalefet hak hukuk ve adaletten bahseder ama daha muhalefette iken bile kendi çıkarları neyi gerektirdiyse onu yaptılar. Yani hiçbir konuda umudum kalmadı.

Meşhur sözümü söylemek isterim.

"Her partinin içinde bir AKP yatar."

Yanlış bilmiyorsam koruduğu kişi uyuşturucu taşırken yakalandı. Üzerine yanında meyve bıçağı taşıyordu. Böyle bir insanı suçsuz bulmak ne kadar mantıklı, gerçekten merak ediyorum.

Özgür Duran'ın kardeşi remzi ile tanıştım. Olay Konya'da olduğu için kardeşi ile saatlerce tartıştım konuştum sohbet ettim. Adamın komploya kurban gittiğini söyleyebilirim ki özgür Duran'ın karısı ablasıyla birlikte kilolarca esrarla mı ne yakalanmıştı. Yüksek ihtimalle içeriden adamları var ki çocuğu 2 yıl tutup saldılar.

"Her partinin içinde bir AKP yatar."

Dostum bu partilerin içerisindeki isimler de bu halkın arasından çıkıyor. Gökten iniyorlar falan mı sanıyorsunuz?
2023 yılında büyük bir saçmalık yapılmaz ise iktidarın değişeceğini düşünüyorum. Peki siz iktidar değişince Türkiye kabuk değiştirecek falan mı sanıyorsunuz?

Halk ne ise, yönetenler de o dur.
En basit örnekle vereceğim. Ülkede çok fazla sigara içen var. Sorsan hepsi çevrecidir. Ama %85-90'ı, en okumuşu falan bile izmaritini yere ve özellikle görünmeyecek sanıp da mazgalların içerisine atıyorlar.
Bu popülasyonun hakim olduğu milletten nasıl yönetici çıkabilir diye düşünüyorum.
Robert B. Edgerton
Robert B. Edgerton
https://www.googleadservices.com/pa...=2ahUKEwi095STy-f4AhWkVPEDHWTODlAQ0Qx6BAgFEAE

Robert B. Edgerton'ın Hastalıklı Toplumlar hitabını okumanızı tavsiye ederim. Ne dediğimi çok iyi anlayacaksınız.

Ölen adam karısını kaba yollada olsa uyuşturucudan kurtarmaya çalışırken çoğumuzun hayatında yapmadığı kadar onurlu bir şey yapıyordu.

Umarım bu arkadaş da hayatı boyunca başkasına zarar vermez.

Son düzenleme:
Dostum bu partilerin içerisindeki isimler de bu halkın arasından çıkıyor. Gökten iniyorlar falan mı sanıyorsunuz?
2023 yılında büyük bir saçmalık yapılmaz ise iktidarın değişeceğini düşünüyorum. Peki siz iktidar değişince Türkiye kabuk değiştirecek falan mı sanıyorsunuz?

Halk ne ise, yönetenler de o dur.
En basit örnekle vereceğim. Ülkede çok fazla sigara içen var. Sorsan hepsi çevrecidir. Ama %85-90'ı, en okumuşu falan bile izmaritini yere ve özellikle görünmeyecek sanıp da mazgalların içerisine atıyorlar.
Bu popülasyonun hakim olduğu milletten nasıl yönetici çıkabilir diye düşünüyorum.
Robert B. Edgerton
Robert B. Edgerton
https://www.googleadservices.com/pa...=2ahUKEwi095STy-f4AhWkVPEDHWTODlAQ0Qx6BAgFEAE

Robert B. Edgerton'ın Hastalıklı Toplumlar hitabını okumanızı tavsiye ederim. Ne dediğimi çok iyi anlayacaksınız.
Okurum da o kitabı alacak param yok.

Geri
Yukarı