Özlediğiniz Dönemler

Okuldan gelip ödevimi yapardım varsa. Daha sonra yemek yeyip direkt sokağa çıkardık. Akşam ezanına kadar mahalle maçından, saklambaca kadar her seyi oynardık. Aksam ezanı okunur okunmaz oyun biter, top sahibi topunu alır ve herkes sorunsuzca evine dağılırdı :) Bu mahallenin kusursuz uygulanması gereken bir kuralıydı.

Bu arada mahalle maçı yapmayan ve maç bittikten sonra diğer mahalleyle kavga etmeyen net çocukluğunu yaşayamamıştır :D

Bu maç sonrası çıkan kavgalardan az dayak yemedim ben :) Arada 2 tane de salladık, o kadar da ölmedik :)
Kesinlikle katılıyorum.

Son düzenleme:
Okuldan gelip ödevimi yapardım varsa. Daha sonra yemek yeyip direkt sokağa çıkardık. Akşam ezanına kadar mahalle maçından, saklambaca kadar her seyi oynardık. Aksam ezanı okunur okunmaz oyun biter, top sahibi topunu alır ve herkes sorunsuzca evine dağılırdı :) Bu mahallenin kusursuz uygulanması gereken bir kuralıydı.

Bu arada mahalle maçı yapmayan ve maç bittikten sonra diğer mahalleyle kavga etmeyen net çocukluğunu yaşayamamıştır :D

Bu maç sonrası çıkan kavgalardan az dayak yemedim ben :) Arada 2 tane de salladık, o kadar da ölmedik :)

Benim kuşaktansın sen de. Üşüyoruz Jira reis.

Senarist değilim, birazcık uçaktan anlarım ben, o kadar.

Her şey liseye geçince bitti :)
Yanlış anladınız bu devrik cümlelerim başa bela senaryo derken olmayan şeyi yazma anlamında değil Olan şeyi anlatma biçiminizi beğendim şeklinde demek istedimde bu devrik cümle başa bela jiracım.
Yanlış anladıysan kusura bakma.

Çocukken kuzenlerimle beraber toplanırdık, onlar sigara içerlerdi, biz tabii çocuğuz bilmiyoruz öyle şeyleri. Yanlarında otururduk sap gibi. Güzel güzel muhabbet ederdik. Laptop'ta MicroVolts diye bir oyun vardı ki 7 sene boyunca aralıksız oynadık, ne güzel günlerdi. Buğra diye bir kuzenim var, onla beraber bisikletle Burger King falan yapardık, özledim o günleri. Yaşadığımı hissediyordum.

Biraz daha devam edeyim bari, kısacası gelecek kaygımızın olmadığı zamanlar bizi biz yapan zamanlardı. Ben hayatımda lisede olduğum kadar sinirli, stresli ve ahmak olmadım. Hiçbir zaman da böyle bir insan değildim. Şu an tabii şehir dışına çıkacağımdan ötürü mutluyum. Galiba ailemle beraber yaşamak bana yaramıyor :)

Covid öncesi.
2012-2013 dönemleri, sabahtan akşama kadar Metin2 ve Minecraft SonOyuncu oynadığımız zamanlar... Bilgisayarın başından kalkmadan 7-8 saat boyunca Metin2 oynardık kuzenle. O zamanları özledim. Dert yok tasa yok, sadece Minecraft'ta Lapis farm yapmanın derdine düşmüştük.
Hala ayaktadır SonOyuncu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı