Özlediniz mi o eski günleri?

Yer
Türkiye
Dostlarım şimdi gece gece aklıma geldi eskiden RTX ekran kartı falan yoktu bizim hayalimiz GTX 1080 Ti'dı. AMD Ryzen falan yoktu hayalimiz Intel i7'di. Bundan 4-5 yıl öncesi o zaman ne RTX'i ne AMD Ryzen'i hala daha bazen üzülürüm GTX 1080 Ti'm olmadı diye. Çok güzel gunlerdı cok çok.

Ben eski günlerden hiç haz etmem. Eski günleri özleyenlere ve eski günlerle övünüp kendini avutanlara cahil gözüyle bakıyorum, maalesef bu düşünceden hala kurtulamadım. Geleceği görmek istiyorum. Geçmişte kalan geçmişte kaldı. Geçmişten yapacağımız tek şey ders alıp geleceğimizi inşa etmek olacaktır.

Eskiden Suriyeliler daha az olduğu için iş bulma imkanı da fazlaydı bu sayede yazın çalışıp alabiliyorduk. Eski günleri özledim.

Ben eski günlerden hiç haz etmem. Eski günleri özleyenlere ve eski günlerle övünüp kendini avutanlara cahil gözüyle bakıyorum, maalesef bu düşünceden hala kurtulamadım. Geleceği görmek istiyorum. Geçmişte kalan geçmişte kaldı. Geçmişten yapacağımız tek şey ders alıp geleceğimizi inşa etmek olacaktır.

Geçmişten tek özlediğim Unity ile oynanan bir oyun.Şu an bana ortalama bir AAA oyunu verseler onu seçmem o internetten oynanan o oyunu seçerim.

Ben hala GTX 960 istiyorum...

900 serisine aşık olduğum için her kartları seviyorum. Ama GTX960 kırmızı çizgimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı