Eski oyunları özlediniz mi?

Oynansada eski tadı vermez ki. Tersaneler falan vardı galiba. Asker falan üretiyorduk. Uçaklar vardı yani çoğunu hatırlamıyorum. Oynanıyorsada oynamam. Eskiden daha iyiydi her şey. Aynı tadı veremez.

Hem de değiştirmişler oyunu eskisi gibi değildi, mesela artık şey yok oynayan arkadaşlarınla bir rekabet olurdu, okuldan Furkan diye bir çocuk vardı ben onu geçerdim Level'de o beni geçerdi sonra oyunu bir kapattılar kaldık *** gibi.

Nfs Most Wanted 2005 derim ben kesinlikle. Deli gibi oynardım çocukken hiç bıkmazdım da. Gta 4'ten de epey zevk almıştım millet beğenmese de.
Transformice vardı bir de, o da iyiydi.
Club Penguin'i hatırlayan var mı bu arada? :)

Son düzenleme:
Shrek 2 çok uzun ve oynaması zahmetli bir oyun, kaydede kaydede ilerlemek şart. Onun dışında bulmaca tarzı yapısı kolay.

Ben tek oturuşta bitirdim, beni zorlayan tek şeyi, tekerleğimizi alıp oradan oraya atmaları ve kedinin olduğu bölüm de çok uzun sürmüştü, bir de şu perili kadına yemek fırlattığım uzun sürdü biraz ama 3-4 saat sıkılmadan bitirdim.

Facebook'ta Dino Storm vardı. Herkes hatırlar mı bilmiyorum ama sabah akşam oynardım.
1616024777101.png

Geri
Yukarı