Özürlü devamsızlığın 1 gün fazla olması sorun olur mu?

mustafacan2590

Yoctopat
Daha fazla  
Screenshot_2024-03-04-23-29-43-432_com.meb.vbsmobil.jpg

Screenshot_2024-03-04-23-29-43-432_com.meb.vbsmobil.jpg

Sizce de bu 30 gün olayı cok saçma değil mi? Allah korusun farzedelim bir trafik kazası geçirdim ve bu yüzden 1.5 ay okula gelemedim, illa okulda kalmak zorunda mıyım? Gerçekten berbat bir sisteme sahibiz, bunu düşünecek kadar bile akılları yok zavallıların.

Faaliyet olunca özürlüyede özürsüzede yazmıyo

Sizce de bu 30 gün olayı cok saçma değil mi? Allah korusun farzedelim bir trafik kazası geçirdim ve bu yüzden 1.5 ay okula gelemedim, illa okulda kalmak zorunda mıyım? Gerçekten berbat bir sisteme sahibiz, bunu düşünecek kadar bile akılları yok zavallıların.
Eğitim sistemi çöp dediğin çok doğru

Sistem zaten çöptü yeni milli eğitim bakanlığı daha da zorlaştırdı.

Orada rapor alıp 90 güne çıkarılabiliyor + olarak ama güzel bir kanıt lazım. Mesela ben ameliyata gireceğim ve eğer bu hakkım varsa alıp kullanacaağım.

Gitsin şansını denesin ama zor. Çünkü genelde müdürler vurdumduymaz öğrencileri takmayan tiplerdir bir yakiniyla gitmesi daha iyi olur.
Bizim lisedeki mödür yardımcıları öğrenciler kalmasın diye kalma durumunda olan öğrencileri çağırıp konuşuyordu, onlara yardım edip devamsızlıklarını azaltıp geçiriyordu. Yani yetkileri var, ama insaflarına kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı