Özürlü devamsızlık 10 günü geçerse sınıfta mı kalınıyor?

farukesgn

Decapat
Daha fazla  
12. sınıfa gidiyorum. Bu yeni kurallar falan kafamı karıştırdı, şimdi 8 özürlü, 1 günü izinli, 6 da özürsüz devamsızlığım var. Özürlü devamsızlığım 10'u geçerse direkt sınıfta mı kalıyorum?

Hocam özürsüz devamsızlık 10 günü veya toplam devamsızlık 30 günü geçerse sınıfta kalınır. Özürlü devamsızlık için bir sınırlama yok.
Tamam, dediğimle aynı şeyi söylüyorsunuz zaten. Özürlü 20.5 gün bile olsa sınıfta kalır, aynı şekilde özürsüz de 10.5 gün olsa sınıfta kalır.
Pardon, karıştırmışım. Özürlü devamsızlıktan ziyade özürsüz devamsızlık ön plandaymış.

Tamam, dediğimle aynı şeyi söylüyorsunuz zaten. Özürlü 20.5 gün bile olsa sınıfta kalır, aynı şekilde özürsüz de 10.5 gün olsa sınıfta kalır.
Hayır, mesela özürlü devamsızlığı 28 gün olup özürsüz devamsızlığı 1 gün olabilir. Siz özürlü devamsızlığı 20 günü geçince kalacağını söylüyorsunuz.

benimde şuan özürsüz 12 gün devamsızlığım var bu dönem için geçemiyorum sanırım bunu 2. dönem izinliye geçirsem olurmu yada illa bu hafta halletmem mi gerekir. çünkü sınıfta kalıyorum sanırım

Geri
Yukarı