Özürlü devamsızlık 10'u geçerse belge alınıyor mu?

Memocukk

Centipat
Daha fazla  
Hocam liseye gidiyorum özürlü 10 özürsüz 2 devamsızlık var sınavlara çalışıyorum. Takdir almaya çalışıyorum ama hasta oldum akut sinüzit 2 gün raporum var şimdi raporlu 12 olunca takdir alabiliyor muyum? Ben özürsüz de 5'i geçince alamıyoruz diye biliyorum sadece. Müdür yardımcısı babama devamsızlık yapmasın belge alamaz yoksa demiş aklımda kaldı hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarım konuya açıklık getireyim: Özürülü 10, özürsüz 5 takdir teşekkür alınmıyor. Özürlü 20, özürsüz 10 sınıfta kalınıyor.

Hocalarım konuya açıklık getireyim: Özürülü 10, özürsüz 5 takdir teşekkür alınmıyor. Özürlü 20, özürsüz 10 sınıfta kalınıyor.

Hocam yanlış biliyorsunuz benim 1.dönem özürlü devamsızlık 14 özürsüz 4'dü ve belge aldım özürlü 20 olmasın yeter ve özürsüz 5 olmayacağım özürsüz 5 olur ise alamazsınız özürlü 20'yi geçerse alamazsınız aksi taktirde alırsınız.

Hocam yanlış biliyorsunuz benim 1.dönem özürlü devamsızlık 14 özürsüz 4'dü ve belge aldım özürlü 20 olmasın yeter ve özürsüz 5 olmayacağım özürsüz 5 olur ise alamazsınız özürlü 20'yi geçerse alamazsınız aksi taktirde alırsınız.
Bizim idaremiz bize böyle söyledi hocam. Belki dediğiniz gibidir.

Geri
Yukarı