Özürsüz devamsızlık veli izni ile özürlüye çevrilir mi?

K1a2a3n

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 11
16 Gb Ram
Nvidia Geforce RTX 3050
İntel Core i5 12500H
Hocalar bize önceki devamsızlıklar silinmeyecek artık demişlerdi ve benim özürsüz devamsızlığım 5'te kaldı. Cuma günü devamsızlık yaptım. Velim pazartesi okula gidip imza atsa özürlüye geçer mi yoksa o da mı kalktı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde senenin sonuna doğru yapıyorlar ,sen daha fazla devamsızlık yapma diye şuan çevirmiyoruz diyip yapmazlar.
Ama sen e okul kapanmadan önce müdür yardımcısının yanına gidip çevirttir ısrar et yaparlar.

Vay be seneler geçmiş liseden mezun olalı. O zamanlar bende de böyle bir durum vardı ve annem gelip imza atmıştı. Her imza atışında bana söylenirdi. Her gün için bir imza mantığı vardı. Şimdi nasıl işliyor bilmiyorum. Anımı paylaşmak istedim :)

Bende hep geç kalıyodum son sene açığa geçtim😁.Bizden sonra kalktı açığa geçmek.Geçen sene mezun oldum yani.
Vay be seneler geçmiş liseden mezun olalı. O zamanlar bende de böyle bir durum vardı ve annem gelip imza atmıştı. Her imza atışında bana söylenirdi. Her gün için bir imza mantığı vardı. Şimdi nasıl işliyor bilmiyorum. Anımı paylaşmak istedim :)

Geri
Yukarı