Office 2019 Lisans Nereden Alınır?

ozzyozzi

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar

Office lisansı satın almak istiyorum. Güvenilir uzun süre kullanabilecegim bana sıkıntı çıkarmayacak. Saglamlisanstan bu güne kadar 2 kere Windows aldım 2 bilgisayarım için bir sorun yaşamadım acaba Office 2019 için tecrübesi olan var mı nereden alınır veya alan varsa sorun yaşadım tecrubelerinizi paylaşırsınız çok sevinirim

Ben SağlamLisans'tan almıştım sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.
ne kadar süre oldu hocam
LibreOffice kullandınız mı? Arayüz olarak Msoffice uygulamalarına benzer ücretsiz açık kaynak kodlu bir uygulama.
yok kullanmadım şundan dolayı office kullanıyorum makroları akıcı şekilde alıştığım biçimde office üzerinde yaptığım için alışamayabilirim.

Kurulum aşamalarını yazdılarsa benimle paylaşabilir misiniz hocam nasıl yapıldığını almadan görmek isterim.

1626701823178.png

Size böyle bir mail atıyorlar. İndirdiğiniz Office kurulum dosyasını açıp kuruyorsunuz. Herhangi bir programı açtığınızda da etkinleştirme seçeneği penceresi çıkıyor. Sayfanın sağ altında bulunan müşteri hizmetlerine sipariş numaranızla yazıp o pencerenin çıktığını söylüyorsunuz. Telefonla etkinleştirme yapıyorlar.

Eki Görüntüle 1112505

Size böyle bir mail atıyorlar. İndirdiğiniz Office kurulum dosyasını açıp kuruyorsunuz. Herhangi bir programı açtığınızda da etkinleştirme seçeneği penceresi çıkıyor. Sayfanın sağ altında bulunan müşteri hizmetlerine sipariş numaranızla yazıp o pencerenin çıktığını söylüyorsunuz. Telefonla etkinleştirme yapıyorlar.
satın aldıktan sonra neden iletişime geçiliyor ki windows keyleri girdiimiz an şak diye lisanslanıyor bunda neden böyle acaba?

Geri
Yukarı