Office 2019 Lisans Nereden Alınır?

Satın aldıktan sonra neden iletişime geçiliyor ki Windows keyleri girdiimiz an şak diye lisanslanıyor bunda neden böyle acaba?

Bilmiyorum hocam. Ama işe yarıyor. Tüm güncellemeleri alıyorum sıkıntısız.
1626702602203.png

Anladım hocam teşekkür ederim ilginiz için. Format sonrasıda olsa tadından yenmez ama işte maalesef öyle bir durum yok

Aslında var, bu konuya bakarsanız mantığını anlayabilirsiniz.

Aslında var, bu konuya bakarsanız mantığını anlayabilirsiniz.

Uzun uzun okudum hala güvenilir olup olmadığı konusunda karar veremedim. Parmağın boşa gitmesini istemiyorum. Aldıktan sonra sıkıntı çıkmasını istemiyorum. Ayran içilmesin mevzusuna dönüyor ama işte crack vesayire ile uğraşıp PC ye zarar vermek istemiyorum

Uzun uzun okudum hala güvenilir olup olmadığı konusunda karar veremedim. Parmağın boşa gitmesini istemiyorum. Aldıktan sonra sıkıntı çıkmasını istemiyorum. Ayran içilmesin mevzusuna dönüyor ama işte crack vesayire ile uğraşıp PC'ye zarar vermek istemiyorum

Crack değil ki hocam adam aynı işlemleri yapıp çıkan kodları size söylüyor sadece, format atıp denemedim ama öyle gözüküyor.

gittigidiyor'dan alıcaksanız JetBilişim mağazasından uzak durun. Sattığı hesaplar 2 ay sonra patlıyor ve adamlarla iletişime geçemiyorsun.

Geri
Yukarı