Office 2019 sahte yazılım kurbanı hatası

bafralifatih55

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.
Daha önce de yazmıştım. Sahte yazılım kurbanı olmuş olabilirsiniz hatası geliyordu. Office programını kaldırıp tekrar kurdum. Bu sorundan geçici olarak kurtulmuştum. Ancak eğer tespitlerim doğruysa Office güncelleştirmelerini yükledikten sonra bu hata tekrar gelmeye başladı. Bu konuda ne yapabilirim? Bu hata can sıkmaya başladı. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba.
Daha önce de yazmıştım. Sahte yazılım kurbanı olmuş olabilirsiniz hatası geliyordu. Office programını kaldırıp tekrar kurdum. Bu sorundan geçici olarak kurtulmuştum. Ancak eğer tespitlerim doğruysa Office güncelleştirmelerini yükledikten sonra bu hata tekrar gelmeye başladı. Bu konuda ne yapabilirim? Bu hata can sıkmaya başladı. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkürler.

Hocam CMD ile mi etkinleştirdiniz.

1) hesap kısmında -> hesap gizliliği (ayarları yönet butonu) -> isteğe bağlı olan deneyimleri kapatın

2) yönetici olarak cmd (komut istemcisini) açın

3) Aşağıdaki komutları sırayla yazıp her birisi için enter'a basın

reg add HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Office\ClickToRun\Configuration /v CDNBaseUrl /t REG_SZ /d "http://officecdn.microsoft.com/pr/55336B82-A18D-4DD6-B5F6-9E5095C314A6" /f

reg delete HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Office\ClickToRun\Configuration /v UpdateUrl /f

reg delete HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Office\ClickToRun\Configuration /v UpdateToVersion /f

reg delete HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Office\ClickToRun\Updates /v UpdateToVersion /f

reg delete HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Office\16.0\Common\OfficeUpdate\ /f

"%CommonProgramFiles%\microsoft shared\ClickToRun\OfficeC2RClient.exe" /update user

Not: son komut muhtemelen yavaş çalışacaktır.

Geri
Yukarı