Office 2019'u Tek Seferlik ve Uygun Fiyata Satın Almak Mümkün mü?

Rubik's Cube

Hectopat
Ben çok uzun süredir Office 2007'yi kullanıyorum. Artık Office 2019'a geçmek istiyorum ancak Office 365 gibi sınırlı süreli abonelik seçeneklerine sıcak bakmıyor ve Office 2019'u tek seferlik ödemeyle tek seferde satın almak istiyorum.

Ancak Microsoft sitesinden Office 2019'u tek seferde alabilmek için fiyatlara baktığımda astronomik fiyatlarla karşılaşıyorum. Sanırım Microsoft bunu Office 365 gibi abonelikleri yaygınlaştırmak için yapıyor. Örneğin, Outlook yazılımını bile içermeyen Ev ve Öğrenci sürümü 719,99 TL karşılığında satılırken Ev ve İş sürümü 1.929,99 TL karşılığında, Profesyonel sürüm ise 3.299,99 TL karşılığında satılıyor. Bu fiyatlar maalesef bütçemi fazlasıyla aşıyor.

Sizden sorum, Office 2019'un en az Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve Outlook yazılımını içeren bir paketini (sanırım Ev ve İş sürümü ve üstü oluyor çünkü Ev ve Öğrenci sürümü Outlook'u içermiyor) tek seferde (Office 365 gibi süreli abonelik olarak değil) yasal olarak uygun fiyatla (en fazla 300 TL) satın alabileceğim güvenilir bir satıcı var mıdır?

Olduğunu pek sanmıyorum bulabilirseniz ne alâ fakat bulamazsanız güvenilebilecek çeşitli sitelerden crackle lisanslayıp kullanabilirsiniz işinizi görecektir.

Korsan yazılım kullanmıyorum. Kinguin gibi sitelerde buldum ama yetkili satıcı olmadıkları için yasal ve güvenilir olduğundan şüphe ediyorum.

@edu.com.tr bağlantılı üniversite mail adreslerine bildiğim kadarıyla öğrenim süreniz boyunca bir versiyonu kullanıma veriliyor. Bu konuyu bir araştırın derim.

Okullar ve Öğrenciler için Ücretsiz Microsoft Office 365 | Microsoft Eğitim bu site üzerinden daha derin bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bunu biliyorum ancak ne yazık ki üniversite öğrencisi olmadığım için .edu bağlantılı bir e-posta adresim yok.

Internetre satılan 1 yıllık hesapları almayın. 60 Günde ban yedim.

Zaten mesajımda Office 2019'u Office 365 gibi sınırlı süreli abonelik olarak değil de tek seferlik ödemeyle tek seferde satın almak istediğimi belirtmiştim.

@edu.com.tr bağlantılı üniversite mail adreslerine bildiğim kadarıyla öğrenim süreniz boyunca bir versiyonu kullanıma veriliyor. Bu konuyu bir araştırın derim.

Okullar ve Öğrenciler için Ücretsiz Microsoft Office 365 | Microsoft Eğitim bu site üzerinden daha derin bilgiye ulaşabilirsiniz.
2-3 gün önce bu hesaplardan 1 adet aldım. Office 365 için almıştım. Google drive üzerinde de sınırsız yedekleme alanı veriyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı