Office 2021 Pro Plus Retail dijital lisans key alınır mı?

Size verilen talimatlara göre yapabilirisiniz sıkıntı yaşarsanız yardımcı olurlar.

Şuanlık süresiz kullanıyorum ben bir sorun yaşamadım.
Ekim 2023 te almışım. Hala sorunsuz kullanıyorum.
Verdikleri sözü tutmak zorundalar.
Tekrar teşekkür ederim.

Size verilen talimatlara göre yapabilirisiniz sıkıntı yaşarsanız yardımcı olurlar.

Şuanlık süresiz kullanıyorum ben bir sorun yaşamadım.
Ekim 2023 te almışım. Hala sorunsuz kullanıyorum.
Verdikleri sözü tutmak zorundalar.

Tutmazsalarda büyük müşteri kaybı olur onların çünkü yaptıkları iş sadece internet sitesinden ürün satmak. Bunuda yapamazlarsa zararı olur onlara.
Daha önce de tavsiye üzerine windows anahtarı almıştım zaten. Office kısmında emin olmak istedim.

Format atmadım hala ama sıkıntı da çıkmadı. Office'i sil yükle yaparsak hesaba tanımlandığından sıkıntı olmaz dimi
Şöyle ki uygulama anahtarınız olacak. Hesaba tanımlanma değil. Size direk orjinal Microsoft Anahtarı veriyor. O yüzden silip yüklemek bence sıkıntı vermez. Ama tabi hiç denemedim Microsoft tarafını

Otomatik yanıt sistemi ile telefonda aktive ediliyor. Telefonda verilen uzun kodu not edin. Format sonrası da yine telefon ile aktive edebiliyorsunuz.

Otomatik yanıt sistemi ile telefonda aktive ediliyor. Telefonda verilen uzun kodu not edin. Format sonrası da yine telefon ile aktive edebiliyorsunuz.
Ben bu şekilde yaptım

Format atmadım hala ama sıkıntı da çıkmadı. Office'i sil yükle yaparsak hesaba tanımlandığından sıkıntı olmaz dimi

Sitede yazıyorsa bir bakayım.

Şöyle yazılmış tek seferlik etkinleştirme diyor. Yani büyük ihtimalle etkinleştirince anahtar iptal olacaktır. Silmeseniz daha iyi olur.

Geri
Yukarı