Office 365 - Office 2019 Pro arasındaki fark nedir?

365 süreli, diğeri sınırsız.
LibreOffice'e bakmanı öneririm, ücretsiz.
Önceden LibreOffice kullanıyordum fakat birincisi çok hantal ikincisi çok fazla eksik özelliği var. Örneğin filigran eklerken arkaya resim yerleştiremiyoruz. Sadece isim şeklinde filigran yerleştirilebiliyor. Ben detaylı kullanım yapan biri olduğum için lazım oldu. Ama teşekkür ederim öneriniz için. Yardım ettiğiniz için de tekrardan teşekkür ederim.

Önceden LibreOffice kullanıyordum fakat birincisi çok hantal ikincisi çok fazla eksik özelliği var. Örneğin filigran eklerken arkaya resim yerleştiremiyoruz. Sadece isim şeklinde filigran yerleştirilebiliyor. Ben detaylı kullanım yapan biri olduğum için lazım oldu. Ama teşekkür ederim öneriniz için. Yardım ettiğiniz için de tekrardan teşekkür ederim.
Doğru, profesyonel kullanımda iyi bir iş çıkaramamıyor ama benim gibi sadece dosya açan kişiler için yeterli.

Microsoft 365; Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access (Publisher ve Access yalnızca PC'de kullanılabilir) gibi ekstra ücrete tabi uygulamaları içeren bir aboneliktir. Uygulamalar PC'ler, Mac'ler, iPad'ler, iPhone'lar, Android tabletler ve Android telefonlar da dahil olmak üzere birden fazla cihaza yüklenebilir. Microsoft 365 ayrıca 1 TB OneDrive depolama alanı, ayda 60 Skype dakikası, Microsoft sohbet ve telefon desteği gibi hizmetlerle birlikte sunulur. Abone olduğunuzda, uygulamaların en son sürümlerine sahip olursunuz ve güncelleştirmeleri anında otomatik olarak alırsınız.

Office 2019PC veya Mac için Word, Excel ve PowerPoint gibi klasik uygulamalarla birlikte sunulan ve Microsoft 365 aboneliğiyle birlikte sunulan hizmetleri içermeyen bir kerelik satın almadır. Bir kerelik satın alma işlemlerinin yükseltme seçeneği yoktur; yani bir sonraki büyük sürüme yükseltmeyi planlıyorsanız, tam fiyatını ödeyerek satın almanız gerekir.

Microsoft 365 ile Office 2019 arasındaki farklar hakkında daha fazla bilgi için Office Desteği'ne başvurun veya gereksinimlerinize uygun Office sürümünü seçmenize yardımcı olması için karşılaştırma grafiğini kullanın
Kaynak: Microsoft

Yeni konular

Geri
Yukarı