Office programları demo olarak kullanılabilir mi?

AyarsıZZ

Hectopat
Makaleler
1
Eski bilgisayara yıllar önce Microsoft'un kendi sitesinden Office Programlarını yüklemiştim. Premium'a geçmem için uyarı veriyor sadece. Şimdi yeni bilgisayarıma da Office Programlarını indirme kararı aldım. Microsoft kendi sitesinde sadece 1 ay boyunca ücretsiz kullanabileceğimizi yazmış. Ben onu şimdi ücretsiz demo olarak kullanamaz mıyım? Gerçekten çok fazla para istiyor, ona o parayı vermek yerine yakarım ısınmama yardımcı olur.

Eski bilgisayara yıllar önce Microsoft'un kendi sitesinden Office Programlarını yüklemiştim. Premium'a geçmem için uyarı veriyor sadece. Şimdi yeni bilgisayarıma da Office Programlarını indirme kararı aldım. Microsoft kendi sitesinde sadece 1 ay boyunca ücretsiz kullanabileceğimizi yazmış. Ben onu şimdi ücretsiz demo olarak kullanamaz mıyım? Gerçekten çok fazla para istiyor, ona o parayı vermek yerine yakarım ısınmama yardımcı olur.

Düşük fiyata satan siteler var, ürün kodu şeklinde. Kutulu almak istersen ben geçen sene Hepsiburada sitesinde 120 liraya almıştım. Onun dışında bildiğim bu yılın sonlarına doğru ücretsiz olacağı.
Olmazsa ücretsiz olduğu zaman indiririm. Word'e ihtiyacım vardı da olmazsa bir süre Notion kullanırım.
Öğrenci sürümü kullan, yok mu üniversite okuyan bir tanıdığın?
Okul email adresi ile lisanslı iniyor.
Birkaç kişi var da onlara anlatmaya çalışsam anlamazlar bile.
Üniversite öğrencisi olmak gerekiyor ben lise sondayım.
Veya LibreOffice kullan. Ücretsiz.
Windows işletim sisteminde çalışır mı? Bir de Microsoft Office ile arasında çok büyük fark var mı?

Olmazsa ücretsiz olduğu zaman indiririm. Word'e ihtiyacım vardı da olmazsa bir süre Notion kullanırım.

Birkaç kişi var da onlara anlatmaya çalışsam anlamazlar bile.

Üniversite öğrencisi olmak gerekiyor ben lise sondayım.

Windows işletim sisteminde çalışır mı? Bir de Microsoft Office ile arasında çok büyük fark var mı?

indirime kısmında Windows sürümünü seç ve indir, evet çalıştırır.
Yani bana sorarsan çok daha sade ve rahat arayüzü var. Aynı şeyler bence, çabuk adapte olursunuz.

İndirme kısmında Windows sürümünü seç ve indir, evet çalıştırır.
Yani bana sorarsan çok daha sade ve rahat ara yüzü var. Aynı şeyler bence, çabuk adapte olursunuz.
Çok teşekkürler.

Eski bilgisayara yıllar önce Microsoft'un kendi sitesinden Office programlarını yüklemiştim. Premium'a geçmem için uyarı veriyor sadece. Şimdi yeni bilgisayarıma da Office programlarını indirme kararı aldım. Microsoft kendi sitesinde sadece 1 ay boyunca ücretsiz kullanabileceğimizi yazmış. Ben onu şimdi ücretsiz demo olarak kullanamaz mıyım? Gerçekten çok fazla para istiyor, ona o parayı vermek yerine yakarım ısınmama yardımcı olur.

Hepsini bedava kullanabilirsin tek ihtiyacın internet Google'ı açıyorsun Word Online veya Excel, PowerPoint Online yazıyorsun ilk yere tıklıyorsun oraya mail hesabını girip kullanıyorsun.

Hepsini bedava kullanabilirsin tek ihtiyacın internet Google'ı açıyorsun Word Online veya Excel, PowerPoint Online yazıyorsun ilk yere tıklıyorsun oraya mail hesabını girip kullanıyorsun.
İnternet ortamında kayıt olmasını istemediğim için onu yapmadım. İnternet ortamında kayıt olmasını istesem hiç uğraşmam zaten Office Programları ile, Notion hesabım vardı onu kullanırım.

Geri
Yukarı