OfficeClickToRun.exe nedir?

AlexaBliss

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, bugün yaptığım tam tarama üzerine bu dosya işlenmedi. 1-2 dosya daha işlenmedi sorarsanız onları da yazarım. Bu dosya virüs müdür? Bir yerde bitcoin miner yazmıştı çok korktum.

Microsoft Office'in orijinal dosyası. Crack Office mi kullanıyordunuz?

Microsoft Office uygulamalarını hızlı şekilde başlatmaya yarayan, Edge'de olduğu gibi arka planda düşük kaynak tüketimiyle sürekli aktif olarak hızlı başlatmaya yardımcı olan bir ek uygulama. Gereksiz CPU ve bellek tüketimi yoktur ve genellikle Windows 10 ve 11'in uygulama uyutma moduna uyum sağlar.

Microsoft Office'in orijinal dosyası. Crack Office mi kullanıyordunuz?
Hayır office kullanmıyorum yani kurduğum gibi kaldı hiç tıklamadım açmadım.

Microsoft Office uygulamalarını hızlı şekilde başlatmaya yarayan, Edge'de olduğu gibi arka planda düşük kaynak tüketimiyle sürekli aktif olarak hızlı başlatmaya yardımcı olan bir ek uygulama. Gereksiz CPU ve bellek tüketimi yoktur ve genellikle Windows 10 ve 11'in uygulama uyutma moduna uyum sağlar.
Diğer işlenmeyen uygulamaları da söyleyeyim mi? Ben pek bilmiyorum endişelendim 1-2 tane işlenmemiş.

Açmanıza gerek yok, kurulum sonrası otomatik servislere ekleniyor.
Bunlar da diğer işlenmeyen dosyalar. Bilmiyorum neden işlenmediklerini.

Biliyor musunuz?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (53).png
    Ekran Görüntüsü (53).png
    16,2 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Bunlar da diğer işlenmeyen dosyalar. Bilmiyorum neden işlenmediklerini.

Biliyor musunuz?

Bir sıkıntı yok. Problem olsa ya da kötü amaçlı yazılım olsaydı Kaspersky illaki bildirim gönderirdi.
1.si: Office.
2.si: Kaspersky.
3.sü: Ekranın yazılımsal olarak görüntülenmesini sağlayan işlem(Windows Gezgini)

Yeni konular

Geri
Yukarı