Offline hayatta kalma oyunu önerisi

Neno Emir

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Ark gibi The Forest gibi Rust gibi adada vb. hayatta kalma oyunu arıyorum fakat offline olmasını istiyorum. Tek başıma oynayacağım. Grafikleri iyi olursa çok daha iyi olur. Bu 3 oyun offline oynanabiliyor mu bu arada onu da bilmiyorum. İlk defa bu türü oynayacağım.

Merhaba arkadaşlar. Ark gibi The Forest gibi Rust gibi adada vb. hayatta kalma oyunu arıyorum fakat offline olmasını istiyorum. Tek başıma oynayacağım. Grafikleri iyi olursa çok daha iyi olur. Bu 3 oyun offline oynanabiliyor mu bu arada onu da bilmiyorum. İlk defa bu türü oynayacağım.

Rust'tan emin değilim ama Forest ve Ark offline oynanabiliyor Valheim, V Rising, Raft tam anlamıyla bahsettiğin şekilde olmasa da Days Gone, The Long Dark.

Hocam net Stranded Deep. O kadar ayrıntılı ki ve Online mod var.

Geri
Yukarı