Offline oyun önerisi

Diablo 2ye benziyor bakmıştım. Divinity üstüne gitmez diye kalmıştı öyle. Üçüncü oyunu çıkacakmış. Oradan başlarım gibi.

Çiftlik oyunu mu? Benlik değil ama teşekkür ederim tavsiye için.

Stardew ön yargı ile yaklaşılacak en son oyun. Hayatını bu oyuna adayan insanlar tanıyorum. Bence dünyanın en iyi oyunlarından biri. Chill gameplay seviyorsan oyna. Çiftlik oyunu diye giriyorsun 3. günde sadece basit bir çiftlik oyunu olmadığını anlıyorsun.

Stardew ön yargı ile yaklaşılacak en son oyun. Hayatını bu oyuna adayan insanlar tanıyorum. Bence dünyanın en iyi oyunlarından biri. Chill gameplay seviyorsan oyna. Çiftlik oyunu diye giriyorsun 3. günde sadece basit bir çiftlik oyunu olmadığını anlıyorsun.

Katılıyorum şahsen benden 5 yaş büyük kuzenimle beraber 3 defa yeniden başlamışızdır.

Uzun zamandır oyun bulamıyorum. Aylardır FIFA ve Valorant yokluktan. Hikayesi iyi olan, öyle bam güm değil de yeri geldiğinde sakin giden, item falan diziyim kısacası RPG ama shooter veya kılıç kalkan fark etmez oyun lazım. Artık son çare yarın Witcher 3 Next gen başlayacağım. Mass Effect, Diablo gibi oyunlara hayranım. Skyrim, AC, metro gibi serileride oynadık. Japon RPG lerede güzel duruyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Sistemden yana sıkıntı yok 3080'li sistem.

God of War

Geri
Yukarı