Offline oyun önerisi

Eigby52

Hectopat
Uzun zamandır oyun bulamıyorum. Aylardır FIFA ve Valorant yokluktan. Hikayesi iyi olan, öyle bam güm değil de yeri geldiğinde sakin giden, item falan diziyim kısacası RPG ama shooter veya kılıç kalkan fark etmez oyun lazım. Artık son çare yarın Witcher 3 Next gen başlayacağım. Mass Effect, Diablo gibi oyunlara hayranım. Skyrim, AC, metro gibi serileride oynadık. Japon RPG lerede güzel duruyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Sistemden yana sıkıntı yok 3080'li sistem.

Uzun zamandır oyun bulamıyorum. Aylardır FIFA ve Valorant yokluktan. Hikayesi iyi olan, öyle bam güm değil de yeri geldiğinde sakin giden, item falan diziyim kısacası RPG ama shooter veya kılıç kalkan fark etmez oyun lazım. Artık son çare yarın Witcher 3 Next gen başlayacağım. Mass Effect, Diablo gibi oyunlara hayranım. Skyrim, AC, metro gibi serileride oynadık. Japon RPG lerede güzel duruyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Sistemden yana sıkıntı yok 3080'li sistem.
Sevme ihtimalin zor ama persona 4 ve 5 öneririm.

Stardew Valley oynamadıysanız oynayın tam olarak istediğiniz gibi değil ama gerçekten çok güzel bir oyun.

Baldurs gate serisine bakmış mıydınız?

Diablo 2ye benziyor bakmıştım. Divinity üstüne gitmez diye kalmıştı öyle. Üçüncü oyunu çıkıcakmış. Ordan başlarım gibi.

Stardew Valley oynamadıysanız oynayın tam olarak istediğiniz gibi değil ama gerçekten çok güzel bir oyun.
Çiftlik oyunu mu? Benlik değil ama teşekkür ederim tavsiye için.

Genshin Impact başla. Hem Online hem tek oyunculu ve bence dünyanın en iyi dünyasına sahip RPG oyunu. Aradığın her şey de var. Hem Türkçe desteği de geldi. Bence dene pişman olmazsın.

Diablo 2ye benziyor bakmıştım. Divinity üstüne gitmez diye kalmıştı öyle. Üçüncü oyunu çıkacakmış. Oradan başlarım gibi.

Çiftlik oyunu mu? Benlik değil ama teşekkür ederim tavsiye için.

Stardew Valley de sadece çiftçilik yapılmıyor oyun gerçekten çok kapsamlı oyunun tamamını bitirmek 300 saatten fazla sürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı