Ofis için işletim sistemi önerisi

walzy

Decapat
Daha fazla  
Gayrimenkul ofisi için işletim sistemi önerisi arıyorum. Genel olarak bilgisayarların kullanım amacı site üzerine ilan atmak, Office programları üzerinde notlar almak. Her bir bilgisayara ayrı ayrı işletim sistemi kurmak vakit alacağı için uğraşmak istemiyorum. Ofis içerisinde iyi/kötü bileşenlere sahip bilgisayarlar bulunuyor, bu sebepten dolayı fazla sistemi yormayan, ilerleyen zamanlarda sıkıntı yaratmayacak bir işletim sistemi gerekiyor. Önerinizi bekliyor, İyi Sosyaller diliyorum.

Gayrimenkul ofisi için işletim sistemi önerisi arıyorum. Genel olarak bilgisayarların kullanım amacı site üzerine ilan atmak, Office programları üzerinde notlar almak. Her bir bilgisayara ayrı ayrı işletim sistemi kurmak vakit alacağı için uğraşmak istemiyorum. Ofis içerisinde iyi/kötü bileşenlere sahip bilgisayarlar bulunuyor, bu sebepten dolayı fazla sistemi yormayan, ilerleyen zamanlarda sıkıntı yaratmayacak bir işletim sistemi gerekiyor. Önerinizi bekliyor, iyi sosyaller diliyorum.

10 ideal eski olduğu daha az sistem kullandığı anlamına gelmez. Windows 10'un optimizasyonu güzel.

2GB belleğe sahip olan bilgisayar bile var, hızlı bir şekilde takviye yapmam gerekiyor. Windows 10 LTSC sürümünü düşünüyorum tüm bilgisayarlar için. Önerilerinize açığım.

2 GB belleğe sahip olan bilgisayar bile var, hızlı bir şekilde takviye yapmam gerekiyor. Windows 10 LTSC sürümünü düşünüyorum tüm bilgisayarlar için. Önerilerinize açığım.

Windows 10 2016 LTSC öneririm LTSC sürümleri hastanelerde ya da okullarda falanda kullanılıyor sizinde iş için kullanıcağınızı düşünürsek iyi gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı