Ofis için tanklı yazıcı tavsiyesi

serhatsi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ofis kullanımı için tanklı yazıcı almayı düşünüyorum. Yaptığım araştırmalarda Canon maxify GX7040 ve HP Smart tank 790 modellerini buldum. Bu modellerden hangisini tercih etmeliyim veya önerebileceğiniz farklı bir model var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ofis kullanımı için tanklı yazıcı almayı düşünüyorum. Yaptığım araştırmalarda Canon maxify GX7040 ve HP Smart tank 790 modellerini buldum. Bu modellerden hangisini tercih etmeliyim veya önerebileceğiniz farklı bir model var mıdır?
Eğer renkli çıktı şart değilse Kartuşlu Yazıcı önermem. Eğer alacaksanız da çipinib ve kartuşunun kolay bulunabilir olduğundan emin olun. Veya yazılım atılabilen bir yazıcı olsun çipi ömür boyu inaktif edin.

Eğer renkli çıktı şart değilse Kartuşlu Yazıcı önermem. Eğer alacaksanız da çipinib ve kartuşunun kolay bulunabilir olduğundan emin olun. Veya yazılım atılabilen bir yazıcı olsun çipi ömür boyu inaktif edin.
Tanklı yazıcı alacağım konuda da belirtim kendim doldurabileceğim mürekkep sistemi olacak

Tanklı yazıcı alacağım konuda da belirtim kendim doldurabileceğim mürekkep sistemi olacak
Evet tanklı yazıcıyı biliyorum. Ancak yazıcı tanklı da olsa mürekkebi püskürten kısımda kartuş mevcut. Ve şu zamanlarda dolum için elime geldn bi kaç tanklı yazıcı da çip de gördüm. Çip ne işe yarıyor şöyle anlatayım çip sizin baskı sayınızı kısıtlayarak sürekli yazıcı firmasından bir ürün almanızı sağlıyor. Yani istediğin kadar doldur çipin bittiyse bidaha çip parası ödeyeceksin.

Ben 3260 kullanıyorum. Örneğin bu modelde çift taraflı baskı yok. O yüzden ihtiyacınıza göre model yükseltebilirsiniz.
Bu benim M3170'in renkli versiyonu gibi bir şey sanırım. İyi gibi görünüyor.
Açıkçası sonradan bir özellik ihtiyacı doğmaması açısından üst bir seri almanın mantıklı olduğunu düşünüyorum en üst seri sanırım L6490 veya daha üstü varsa onunla ilgili düşünce içindeyim

Yeni konular

Geri
Yukarı