Ofis için tanklı yazıcı tavsiyesi

Açıkçası sonradan bir özellik ihtiyacı doğmaması açısından üst bir seri almanın mantıklı olduğunu düşünüyorum en üst seri sanırım L6490 veya daha üstü varsa onunla ilgili düşünce içindeyim
Açık konuşmak gerekirse sizin ne istediğinize bağlı birazda seçim yapmak. En pahalısın almak her zaman en iyi sonuç olmayabilir. Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi seçimi yapmak daha doğru. Örneğin otomatik çift taraflı baskı isterseniz Epsonda zaten direkt 8K fiyattan kapılar açılır.

Açık konuşmak gerekirse sizin ne istediğinize bağlı birazda seçim yapmak. En pahalısın almak her zaman en iyi sonuç olmayabilir. Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi seçimi yapmak daha doğru. Örneğin otomatik çift taraflı baskı isterseniz Epsonda zaten direkt 8K fiyattan kapılar açılır.
Benim ihtiyacım renkli a4 baskı, tarayıcı, fax, kimlik tarama, otomatik çift taraflı baskı, adf tarama, mümkün olduğunca hızlı baskı, apple AirPrint desteği gibi özellikler

Benim ihtiyacım renkli a4 baskı, tarayıcı, fax, kimlik tarama, otomatik çift taraflı baskı, adf tarama, mümkün olduğunca hızlı baskı, apple AirPrint desteği gibi özellikler
15 Civarı bütçede iki seçenek kalıyor zaten. İhtiyacınıza göre 6490 veya 6290 seçebilirsiniz. Epson müşteri hizmetleri güzel bilgilendirme yapıyor. Aklınızda soru kalırsa mutlaka onlara danışın.

Şu an onu araştırıyorum sanırım adf de çift taraflı tarama yok 6490 da

L6550 veya L6570 de var adf dublex.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı