Ofis için uygun fiyatlı klavye önerisi

ibrahimygcii

Hectopat
Daha fazla  
Esnaf dükkanı için, yani sadece cari tutmak ve internete girmek için kullanılan bir bilgisayar için klavye önerisi istiyorum arkadaşlar. Kablosuz bir mouse kullanıyorum, klavyem bozuldu. Yeni alacağım klavyede kablolu kablosuz şartı koşmuyorum, tabii kablosuz olsa daha iyidir.
Fiyat konusunda ise minimum ne olabilirse O, yani al ay sonra çöpe at klavyesi olmasın tabii ki ama benim amacıma yetecek, kullanabileceğim en ucuz klavyeyi arıyorum.
Şimdiden cevap veren herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır teşekkür ederim , son birşey daha sormak istiyorum kendimde baktım da

https://www.hepsiburada.com/inca-ik-274qu-multimedya-q-klavye-p-BD730094?magaza=İnci Teknoloji bu ürün bi tık daha uygun logitech aradaki fark kadar iyidir değil mi , p/f olarak daha iyi konumdadır.

Tamamdır teşekkür ederim , son birşey daha sormak istiyorum kendimde baktım da

https://www.hepsiburada.com/inca-ik-274qu-multimedya-q-klavye-p-BD730094?magaza=İnci Teknoloji bu ürün bi tık daha uygun logitech aradaki fark kadar iyidir değil mi , p/f olarak daha iyi konumdadır.
Hocam Inca markası pek iyi değil diye biliyorum. Fark çok değil, alın Logitech rahatınıza bakın.

Bu klavyelerde niçin türkçe karakterler mevcut değil? Mevcut klavyeler yok mudur
Hocam, bazı klavye modellerinin genelde fotoğraflarında"İngilizce Q" hallerini örnek olarak koyuyorlar, birkaç kez ben de öyle arada kalmıştım. Bu yüzden iyi bir şekilde araştırın derim.

Ek olarak; siz sistem topluyordunuz render için, ne yaptınız?

Hocam, bazı klavye modellerinin genelde fotoğraflarında"İngilizce Q" hallerini örnek olarak koyuyorlar, birkaç kez ben de öyle arada kalmıştım. Bu yüzden iyi bir şekilde araştırın derim.

Ek olarak; siz sistem topluyordunuz render için, ne yaptınız?
O konuda da burdaki yorumları da takip ettim ve tanıdığım bir bilgisayarcı arkadaşla iletişime geçtim , isteklerimi ona da belirrtim. Tavsiyeleri de burdaki tavisyelerden çok uzak olmadığı için topu ona bıraktım şuanda , teşekkür ederim size de

Geri
Yukarı