Ofis koltuğu almak mantıklı mı?

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Rahat bir bilgisayar sandalyesi almak istiyorum. Oyuncu koltukları çok pahalı geliyor, fiyatlarına değerler mi? Yoksa alternatif fiyat performans ürünü bulmak mümkün müdür?
Boyum 170. Bel ağrısı çekiyorum.

Rahat bir bilgisayar sandalyesi almak istiyorum. Oyuncu koltukları çok pahalı geliyor, fiyatlarına değerler mi? Yoksa alternatif fiyat performans ürünü bulmak mümkün müdür?
Boyum 170. bel ağrısı çekiyorum.

Tabii ki mantıklı, birkaç yıl öncesine kadar oyunu koltuğu mu vardı? Tamamen pazarlama taktiği.

Hocam kime sorsanız oyuncu koltuklarını gömüyorlar, ofis koltuğu tercih edin derler ama bir alternatif model sorduğunuz da kimse bir şey yazamaz bu ekonomide. Ben de koltuk araştırıyorum 2022 Eylül'de oyuncu koltuğu almak ofis koltuğu almaktan daha mantıklı 2000-3000TL arasında. Gönül ister ki nurus, herman, adore gibi kaliteli ofis koltukları kullanalım ama ne yazık ki seçenekler hep oyuncu koltukları. Hawk ya da seduna Heaven'a bakabilirsiniz ben de ikisinin arasında kaldım.

Hocam kime sorsanız oyuncu koltuklarını gömüyorlar, ofis koltuğu tercih edin derler ama bir alternatif model sorduğunuz da kimse bir şey yazamaz bu ekonomide. Ben de koltuk araştırıyorum 2022 Eylül'de oyuncu koltuğu almak ofis koltuğu almaktan daha mantıklı 2000-3000TL arasında. Gönül ister ki nurus, herman, adore gibi kaliteli ofis koltukları kullanalım ama ne yazık ki seçenekler hep oyuncu koltukları. Hawk ya da seduna Heaven'a bakabilirsiniz ben de ikisinin arasında kaldım.
Hawk almayı düşünüyorum uzun zamandır ama bir ara fiyatı arttı. Şimdi tekrar düşmüş. Bilemedim. Bunlar yüksek fiyatlar.

Hocam koçtaş meşhur bazı koltukların çakmasını yapıyor mesela IKEA markus un çakması var rby4 gibi bir şeydi sanırım adı 3'te 1I fiyatına neredeyse, aynı şekilde Adore'nin bir koltuğunun replikasıda var jazz isimli koltuk 800-900 TL daha ucuza satılıyor, ofis koltuğu alacaksanız onlara bakılabilir.

Geri
Yukarı