Ofis koltuğu mu, oyuncu koltuğu mu?

cengoover

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 3.5GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek
MSI B450M-A PRO MAX 4133MHz(OC) DDR4
GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 2x
MSI GeForce RTX 4060 GAMING X NV EDITION 8GB GDDR6 DLSS 3 128 Bit Ekran Kartı
MSI 500GB SPATIUM M450 Gen4x4 M.2 2280 SSD (3600MB Okuma / 2300MB Yazma)
Meslek
İdari Müdür
Herkese merhaba.

Uzun süredir devam eden bir koltuk arayışım var. (çok kararsızımdır genelde)
Çok koltuk baktım çok yorum okudum eksperi oldum diyebilirim.
Ofiste zaten oturduğum koltuk berbat kronik bel ve sırt ağrılarım var aynı zamanda bel fıtığı. Seneler önce Türksit marka basit bir Gaming modelini almıştım (süngerini yeniledim tekrar kaplattım ortopedik yastık alamdım fayda etmedi ) fakat şu an sanki koltuk bana batıyor. Benim için önemli olan şey bel ve sırtımı tam kaplaması.

Boy 1.86
Kilo 82
  • Exvega Andromeda da titreşimli bel modeli var fakat yorumları pek iyi değil gibi.
  • xDrive çok beğenmedim.
  • Hawk markada aynı şekilde.
  • HP Omen güzel rahat ama pahalı.

https://www.hepsiburada.com/arji-ev-ve-ofis-calisma-sandalyesi-bilgisayar-koltugu-siyah-p-HBCV00001275B9?magaza=ARJİ OFİS
Riske girip böyle bir şey alsam rahat eder miyim? Anlaşılan kafamda deri sorular var. Beni aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben yıllardır taburede oturup oynuyorum hiç sıkıntı çıkarmadı 😂

İşin şakasını geçelim, arkadaşımın evinde XDrive vardı oturduğumda çok rahat gelmişti sırtımı tam kaplamıştı. Hangi model bilmem ama bence biraz XDrive araştırın.

Hawk Fab V4 kullanıyorum gayet rahat arkaya yaslanırken biraz ses çıkartıyor oda beni rahatsız etmiyor.

Herkese merhaba.

Uzun süredir devam eden bir koltuk arayışım var. (çok kararsızımdır genelde)
Çok koltuk baktım çok yorum okudum eksperi oldum diyebilirim.
Ofiste zaten oturduğum koltuk berbat kronik bel ve sırt ağrılarım var aynı zamanda bel fıtığı. Seneler önce Türksit marka basit bir Gaming modelini almıştım (süngerini yeniledim tekrar kaplattım ortopedik yastık alamdım fayda etmedi ) fakat şu an sanki koltuk bana batıyor. Benim için önemli olan şey bel ve sırtımı tam kaplaması.

Boy 1.86
Kilo 82
  • Exvega Andromeda da titreşimli bel modeli var fakat yorumları pek iyi değil gibi.
  • xDrive çok beğenmedim.
  • Hawk markada aynı şekilde.
  • HP Omen güzel rahat ama pahalı.

https://www.hepsiburada.com/arji-ev-ve-ofis-calisma-sandalyesi-bilgisayar-koltugu-siyah-p-HBCV00001275B9?magaza=ARJİ OFİS
Riske girip böyle bir şey alsam rahat eder miyim? Anlaşılan kafamda deri sorular var. Beni aydınlatırsanız sevinirim.
Xdrive akdeniz kullanıyorum tam boyunuz ve kilonuza uyumlu xdrive ın kendi sitesinde boy kilo ya göre koltuk seçebiliyorsunuz ben Akdeniz ayak uzatmalı modelini aldım bazen 4-5 saat hiç kalkmıyorum ve hiç ağrı yaşamıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı