Oyuncu koltuğu mu ofis koltuğu mu alınmalı?

Paran varsa oyuncu yoksa ofis.
sırt ayarlamalı olmasa rahatsız edermi 🤔

İkisinin de ucuzunu kalitesizini alma. Adının ne olduğu çok önemli değil, kaliteli olması ve hoşunuza gitmesi yeterli.

Bu vakite kadar oturdugum koltuk bayağı dandik bu koltukdan ıyısı her türlü rahat hıssettırır. Rebelx koltuklar daha ucuz ama daha kalitesiz aklım biraz bunlarda kalitesiz oluşu ne kadar fark edebilir bilemedim.

Son düzenleme:
Model de vereyim;
Şuan çöp, eşimin kardeşine verdik ne yapıyorsan yap diye. 1,5 senesi belki dolmamıştır.

Sonrasında aldığım şuan evde güncel kullandığım 10bin tl etiket fiyatlı koltuk, muhtemelen seneye çöp.

Şimdi neden ofis koltuğu varken bunları alıyorsunuz diye soracaksınız onu da cevaplıyım; biraz fazla kaba ve özellikle sırt kısmı uzun olduğu ve eşiminde çizim vs yaparken kullandığından dolayı büyük diye evde istemiyor. Bende ofisimde kullanmaya devam ediyorum mecbur. Hanımcılık kazanacak :)
Aslında amacım ters cevap vermek değildi. "Oyuncu" olmasının bence de çok anlamı yok ama fiyatlarına göre fena olmadıklarını düşünüyorum sadece. Nasıl dağıttınız ki bu koltukları :D Ya da kullandığınız ofis koltuğu hangisi?

Aslında amacım ters cevap vermek değildi. "Oyuncu" olmasının bence de çok anlamı yok ama fiyatlarına göre fena olmadıklarını düşünüyorum sadece. Nasıl dağıttınız ki bu koltukları :D Ya da kullandığınız ofis koltuğu hangisi?
Ters olarak algılamadım, inanın.
İnanın nasıl dağılıyorlar fikrim yok, 2 de çocuk var onlarında biraz etkisi vardır muhtemelen.

Kullandığım koltuğa baktım da benzerini bile bulamadım fakat şuna benzeiyor;

Sırt kısmı biraz daha uzun, oturma yeri kafalık ve kolçakları da daha şişkin ve geniş düşünün. Linkteki kolçak sert malzeme, bendekinin oturma kısmıyla aynı malzemeden yumuşak. 2017 de 2200 tl gibi bi rakama almıştım, ozaman iyi rakamdı. Ama normal kullanımda odaya gerçekten çok büyük. Bir de mesela ben oturup yaslandığımda geri yatıyor fakat eşim oturduğunda geri yaslansada yatıramıyor. İstemedi evde yapacak bişey yok.

Ters olarak algılamadım, inanın.
İnanın nasıl dağılıyorlar fikrim yok, 2 de çocuk var onlarında biraz etkisi vardır muhtemelen.

Kullandığım koltuğa baktım da benzerini bile bulamadım fakat şuna benzeiyor;

Sırt kısmı biraz daha uzun, oturma yeri kafalık ve kolçakları da daha şişkin ve geniş düşünün. Linkteki kolçak sert malzeme, bendekinin oturma kısmıyla aynı malzemeden yumuşak. 2017 de 2200 tl gibi bi rakama almıştım, ozaman iyi rakamdı. Ama normal kullanımda odaya gerçekten çok büyük. Bir de mesela ben oturup yaslandığımda geri yatıyor fakat eşim oturduğunda geri yaslansada yatıramıyor. İstemedi evde yapacak bişey yok.
Teşekkür ederim. Ben de bir bakayım benzerlerine.

Yazmayı unutmuşum ben mobilyacidan ofis koltuğu aldım 3 bine memnunum tek eksigi oyuncu koltuklarında olan yastikti. Onlarida araba kafa desteği aldım birini belime diğerini kafa bölümüne koydum rahat memnunum. Oyuncu koltuklarında olan tüm özellikler de var.

Yazmayı unutmuşum ben mobilyacidan ofis koltuğu aldım 3 bine memnunum tek eksigi oyuncu koltuklarında olan yastikti. Onlarida araba kafa desteği aldım birini belime diğerini kafa bölümüne koydum rahat memnunum. Oyuncu koltuklarında olan tüm özellikler de var.
Merhaba ofis sandalyesi mi almalıyım yoksa oyuncu sandalyesi mi bende karar veremiyorum sizce ne yapmalıyım

Merhaba ofis sandalyesi mi almalıyım yoksa oyuncu sandalyesi mi bende karar veremiyorum sizce ne yapmalıyım.

Bence bana söylenenlere göre bütçen fazla yoksa kaliteli bir şey alamiyorsan oyuncu koltuğu alma dediler malzemesi vs dandik olur dediler bende almadım ofis koltuğu önerildi internetteki ofis koltuklarına da pek guvenemedim yorumlarından dolayı, mobilyacilardan deneyerek ofis koltuğu aldım dediğim gibi tek yastık eksikti onu da aldım şu an oyuncu koltuğu gibi pek farkı yok şu an memnunum.

Bence bana söylenenlere göre bütçen fazla yoksa kaliteli bir şey alamiyorsan alma dediler malzemevesi vs dandik olur dediler bende almadım internetteki ofis koltuklarına da pek guvenemedim mobilyacilardan deneyerek ofis koltuğu aldım dediğim gibi tek yastık eksikti onu da aldım şu an oyuncu koltuğu gibi pek farkı yok.
Bende full ofis sandalyeleri satan birkaç yere gideceğim. Eğer bulamazsam hawk yada Seduna Thunder Pro Fab alacağım.

Geri
Yukarı