Ofis sandalyesi mi daha dayanıklı oyuncu koltuğu mu?

Bütçe
3000 TL (maks)

fartuna

Centipat
Daha fazla  
Şu anda kullandığım oyuncu koltuğu öne doğru eğilmeye başladığı için yeni bir sandalye almayı düşünüyorum. Oyuncu koltukları hep dayanıksız mı oluyor yoksa benim sandalye mi sorunlu? Ofis sandalyeleri daha mı dayanıklı? Almayı düşündüğüm koltuk sizce daha mı iyi yoksa daha az para verip ofis sandalyesi mi alayım?

Şu an kullandığım oyuncu koltuğu https://www.hepsiburada.com/rampage-styles-kl-r61-kirmizi-siyah-oyuncu-koltugu-pm-HB00000UG9IS
Almayı düşündüğüm oyuncu koltuğu Fab v5 Kumaş Oyuncu Koltuğu | Oyuncu Koltuğu

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda kullandığım oyuncu koltuğu öne doğru eğilmeye başladığı için yeni bir sandalye almayı düşünüyorum. Oyuncu koltukları hep dayanıksız mı oluyor yoksa benim sandalye mi sorunlu? Ofis sandalyeleri daha mı dayanıklı? Almayı düşündüğüm koltuk sizce daha mı iyi yoksa daha az para verip ofis sandalyesi mi alayım?

Şu an kullandığım oyuncu koltuğu https://www.hepsiburada.com/rampage-styles-kl-r61-kirmizi-siyah-oyuncu-koltugu-pm-HB00000UG9IS

Adı üstünde ofis sandalyesi ve oyuncu koltuğu adı var senin ihtiyacın hangisi ise onu seç oyuncu koltuğu ideal ofis sandalyesi bence daha iyi ama senin seçimin.

Adore oyuncu koltuğu ve ikea ofis sandalyesi kullandım. Açık ara söyleyebilirimki ofis sandalyeleri hem daha rahat hem daha dayanıklı. Oyuncu koltuğu 1 yıl içerisinde ömrünü tamamladı ve çöpe attım. Ofis sandalyesi ise 2 yıldır sapasağlam duruyor.

Sizin tercihlerinize göre değişir. Kanımca oyun oynayan birisi için oyuncu koltuğu daha rahat oluyor. Sağlamlığa gelince fiyat olarak değişiyor.

Buradan bakınca Rampage daha konforlu gibi görünüyor sanki süngeri daha bol gibi. Metal ayak olması da güzel dayanıklılık açısından. Hawk ise daha sade ve ağırbaşlı ancak daha cılız sanki süngeri az gibi. Bilemedim. Denemeden almak biraz zor gibi.

Konudan bağımsız ama 4K bir koltuk için bana göre fazla gibi. Firmalar bu konuda artık abartıya kaçıyorlar. Fiyatlar sanki aşırı uçuk ofis olan modellerde bazen daha uygun oluyor çünkü adı oyuncu koltuğu değil. Biraz pazarlama ayağı.

Ben denemeden alamam şahsen. Varsa imkanınız mağazaları gezin 3-4K verecek iseniz bence gezip denemeye değer.

Sıcak bir şehirde yaşıyorsanız fileli sandalye tercih etmeniz mantıklı olacaktır.

En son HyperX koltuğa oturmuştum, bayağı rahattı. Ofis koltuğu da rahat oluyor.
Ama hangisi dâhâ dayanıklı olur orası muamma. :) İhtiyacını karşılayanı al.

Bu uygun fiyatlı diyerek satılan ne varsa çöp şeyler, alırken iyisini al doyasıya kullan.

Geri
Yukarı