Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu alınır mı?

Arkadaşlar 680 TL'ye bu koltuğu buldum. 3 kademeli kol ayarlaması, yatırma mekanizması vs. 680 TL fiyatı var. Sizce alınır mı? Alınmazsa neden ve yerine ne alınabilir?

Not: Maksimum bütçe 700 TL

Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu
yeni nesil oyunuc koltuğunu aldınız mı ? alduysanız anlatır mısınız bi sorunu var mı ?

Arkadaşlar ben ofisel yeni nesil oyuncu koltuğu aldım. Rahat ama bir süre sonra sünger içine çöküyor şu an yamuk oturuyorum. Alalı hemen hemen 1 hafta oldu.

@Morkretsherre benim boyum 175 cm boyun desteği yukarıdan bağlayınca tam enseme geliyor. Çok çok uzun değilseniz rahat kullanırsınız. Ben aldıktan sonra tekerlekleri değiştirdim, bel ve baş yastıklarını kumaş kapladım. Son olarak da oturulan yerdeki sünger çok yumuşak geldiği için sert süngerden bir minder yaptım. Şu an tam istediğim gibi oldu. Bir de mekanizmada kullanılan yağ ince olduğu için sanırım bir süre sonra yavaş hareket ederken gıcırtı sesi gelmeye başladı. Gres yağı kullanarak sorunu çözdüm. Şimdi hiç ses yok. Bu geliştirmeleri yapabileceğinizi öngörerek sipariş verin. Ya da sipariş verirken bu konuları kendilerine iletirseniz duruma göre istediğinizi yapabiliyorlar(fiyat farkı olabilir).

Merhabalar, daha alalı 2 gün oldu. bende de gıcırtı sesi geliyor, aldığın yağı tam olarak neresine sürdün koltugun?

Merhabalar, daha alalı 2 gün oldu. Bende de gıcırtı sesi geliyor, aldığın yağı tam olarak neresine sürdün koltugun?

Neredeyse bütün hareket eden metal parçaların bağlantılarına sürdüm. Sağ ve sol tarafta millerin üzerine arkadaki kilit mekanizmasına hemen hemen her yere sürdüm. Ancak çok da kirletmemek için ince bir fırça kullanmanızı öneririm. Sulu boya fırçası gibi.

Neredeyse bütün hareket eden metal parçaların bağlantılarına sürdüm. Sağ ve sol tarafta millerin üzerine arkadaki kilit mekanizmasına hemen hemen her yere sürdüm. Ancak çok da kirletmemek için ince bir fırça kullanmanızı öneririm. Sulu boya fırçası gibi.
Çok teşekkür ederim bu hafta alıp yapıcam

Yeni konular

Geri
Yukarı