Oğlunuz ne iş yapıyor?

Babasıyla değil kızıyla evleneceksin. Youtuber dedikten sonra öyle bırakma. Yaptığın şeyleri detaylı olarak anlat.
Aynen öyle. YouTuber'im deme içerik üretiyorum de falan. :D
marryingherdad.jpg

Çok doğru diyorsunuz ama yaşıtım insanlara bile işimi anlatırken yoruluyorum. İnsanlar bi öğrenmiş internetten para mı kazanılır yeaaaaa diye ağızlarına gere gere konuşuyorlar. Bide yaşı büyük insana bunu anlatmak ne kadar zor olur düşünün.
Evleneceğin kızın anasının babasının updateleri tam olsun ve eski nesil olmasın. O zaman sıkıntı kalmaz.

Kazandığın para fazla olsun bak nasıl ya veriyor kızını. Sanki alışveriş yapıyorlar.
Ayrıca ben utanılacak veya çekinilecek bir şey göremiyorum.

İnternette içerik üretiyorum diyerek giriş yap, piyasa hakkında genel bilgiler vererek devam et son olarak da kendi kanalının bu piyasada nerede olduğundan bahset.

Söylemeye çekinme ancak unutma Youtube bugün revaşta yarın değil ya da senin kanalında öyle. O yüzden başka şeylerde de geliştirmeye çalış kendini.
Not: Bu arada kanalın ATC(AaaTeeCee) ise bu yorumu beğenmen yeterli.

İnternet yayıncılığı dersin. Ne kadar süre yaptıysan onu da eklersin. "3 yıldır aktif olarak internet yayıncılığı yapmaktayım" Yayın içeriğinden de bahsedebilirsin.
Zamanında, kız arkadaşımın babası böyle sormuştu. Ben de warcraft gold satışı yapardım. Yazılım araçları satışı yapıyorum demiştim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı