Oğuzhan Uğur'u izliyor musunuz?

“Abee bir kere o konu öyle değil yaaa” demeyen yayıncıları seviyorum genelde.
Ama top list olarak;
1-Mesut Çevik.
2-Oğuz Sasi.
3-Enis Kirazoğlu.
Youtube kiitlesindensin anladım, tavsiye olarak izlemediğin yayıncıları youtube'da gördüğün 2-3 tane video ile yargılama, gülünç oluyor.

Milli duyguları kullanarak prim kasan birisi. Komik falanda değil ayrıca. Yanındaki saz arkadaşları anırarak gülmese videosunu izleyen hiç kimse gülmezdi.
A3584B36-ED14-499B-8757-1229AE650A34.jpeg
:(

Peki, subreddite yönlendirmek istiyorum sizi, orada güzel meme'iniz çıkıyor. "JaHo'nUn KiTlEsİ kOyuĞn." şeklinde yorum yapıp marjinal olduğunu düşünen insanlardansınız herhalde. Konuyu dağıtmak istemiyorum, "panda adamdır."

Peki, subreddite yönlendirmek istiyorum sizi, orada güzel Meme'iniz çıkıyor. "Jaho'nun kitlesi koyuğn." Şeklinde yorum yapıp marjinal olduğunu düşünen insanlardansınız herhalde. Konuyu dağıtmak istemiyorum, "panda adamdır."

Evet, panda adamdır. Lakin son dönemlerde sponsoru olduğu markaları çok güzel savunmaya başladı. Pandeminin ortasında PS Store dünyada birçok indirim yaparken Türkiye ofisi, bırak indirim yapmayı, bir tane bile indirimli oyun bırakmadı mağazada. Üzerine üstlük deli gibi savundu sponsorunu. Üzerine bir de PS Plus’a zam yapacaktı da yemedi. O günden beridir soğudum panda’ya. Her devrin adamıdır kendisi.

Geri
Yukarı